כותרת
> C;
1/1
אירועים

סטנד אפ למסיבת רווקות

נהריה אירועיםפורסם: 13.11.19 , 18:22ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מסיבת רווקות מוצלחת וכיפית במיוחד, היא כזו שכוללת המון צחוק ומצב רוח טוב. כדי שמסיבת הרווקות המתוכננת תהיה כזאת, מומלץ להזמין סטנד אפ למסיבות רווקות שירים את האווירה הטובה פי שתיים. ניתן למצוא מבחר גדול של מפעילים וסטנדאפיסטים שישמחו להגיע למסיבת הרווקות שלכן, ואף כאלו שמתמחים בעיקר במופעי סטנד אפ וצחוק למסיבות רווקות.

כדי שתוכלו לבחור את המפעיל הטוב ביותר למסיבה, ריכזנו כמה טיפים חשובים שכדאי לכן לברר בטרם תזמינו את הסטנדאפיסט הנבחר:

מופע סטנד אפ פרטי

אטרקציה של סטנד אפ למסיבת רווקות היא אחת מהאטרקציות המבוקשות והטובות ביותר למסיבה, זאת משום שמפעיל האטרקציה (במקרה זה הסטנדאפיסט עצמו) מגיע מוכן למסיבה עם חומרים ותכנים המיועדים ישירות למסמר החגיגה – שהיא כמובן הכלה לעתיד. כדי שתהיו בטוחות שמופע הסטנד אפ יהיה מוצלח ומצחיק במיוחד, העדיפו לבחור סטנדאפיסט שמכין מופע סטנד אפ פרטי שנוגע לכלה ולחייה האישיים. העבירו לו מבעוד מועד מידע מועיל על הכלה, על עיסוקיה, תחביביה וגם כמה פרטים עסיסיים ומצחיקים לגביה שלא הרבה יודעים.

כדאי לבדוק עם הסטנדאפיסט האם הוא מוכן לעשות קטע מצחיק, ולעשות הפתעה לכלה כשהוא מגיע למסיבה כמו למשל להתחפש לשוטר ולהגיד שהשכנים מתלוננים על רעש והגעת לעצור אותה, או להגיע לבוש כחשפן ולעשות קטע ריקוד מצחיק ולא דומה לקטע ריקוד שגרתי של חשפן אמיתי, ועוד רעיונות אחרים ומשעשעים שיתפסו את הכלה לא מוכנה.

הנחיית משחקים ופעילויות משעשעות

נוסף למופע הסטנד אפ הפרטי שהסטנדאפיסט יעביר במהלך המסיבה, בררו האם הוא מסוגל להנחות את הערב להנאת כל המשתתפות. סטנדאפיסט שמגיע רק כדי לעשות קטע סטנד אפ קצר של פחות משעה אינו מומלץ, אלא כזה שיגיע לכמה שעות ומוכן ומסוגל להעביר את הזמן בכיף וצחוק עם פעילויות ומשחקים.

בין המשחקים המומלצים למסיבת רווקות שאותם ינחה הסטנדאפיסט, הם משחקי אימפרוביזציה ואלתור. משחקים כאלו אינם דורשים ידע או הכנה מוקדמת של המשתתפות, אלא רק ראש פתוח ואווירה טובה שאלו בדיוק הדברים שקיימים במסיבת הרווקות. במהלך המשחקים המשתתפות יוכלו להכיר כך אחת את השנייה בצורה נעימה ומדליקה, לעשות פעילויות יחד תוך שיתוף פעולה ובעיקר עם הרבה צחוק והנאה.

כך תבחרו סטנד אפ למסיבת רווקות

הדרך הטובה ביותר לבחור סטנדאפיסט שיעביר סטנד אפ למסיבת רווקות היא באמצעות חוות דעת וביקורות. ניתן למצוא מידע על סטנדאפיסטים מומלצים ברחבי הרשת כמו אתרי מסיבות, פורומים ואתרי בית של מפעילים שונים.

המלצה נוספת היא להעדיף לבחור סטנדאפיסט שנמצא יחסית קרוב מבחינה גיאוגרפית, אם לדוגמה המסיבה מיועדת להתקיים בתל אביב – העדיפו לבחור סטנדאפיסט שנמצא באזור המרכז ולא אזור הדרום לדוגמה, כיוון שכך תוכלו להיות בטוחות שהוא יגיע לזמן למסיבה ולא יהיה מצב של איחור לא צפוי.