כותרת
> C;
1/1
טיולים ותיירות

סיור וירטואלי למלונות

נהריה טיולים ותיירותפורסם: 30.03.23 , 09:45ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בעבר, מטיילים ונופשים היו מסתמכים לעתים קרובות על תמונות ותיאורים כתובים כדי לבחור את המלונות בהם ירצו ללון. עם זאת, בשנים האחרונות, סיור וירטואלי הפך פופולארי יותר ויותר כדרך לבתי מלון להציג את המתקנים והשירותים שלהם לאורחים פוטנציאליים, שכן הם מאפשרים לאורחים לחקור מלון מבלי לעזוב את ביתם, ומעניקים להם תחושה מדויקת ומציאותית יותר של איך זה לשהות בו. בשנת 2023, סיורים וירטואליים יהיו חשובים עוד יותר, ככל שתיירים יהפכו לבעלי אבחנה חדה יותר לגבי היכן הם בוחרים לשהות.

סוגים שונים של סיור וירטואלי למלונות

ישנם מספר סוגים של סיורים וירטואליים שמלונות יכולים להציע לאורחיהם. סיור וירטואלי בסיסי הוא סדרה של צילומים סטטיים הנערכים יחד כדי ליצור תמונה של 360 מעלות של חלל מסוים. ניתן להטמיע סיורים וירטואליים אלה באתר האינטרנט של המלון או לשתף אותם במדיה חברתית, מה שמאפשר לאורחים פוטנציאליים לצפות במלון מהמחשב או מהמכשיר הנייד שלהם ורק אז, להחליט האם לבצע הזמנה או לא.

סיורים וירטואליים מתקדמים יותר משתמשים בטכנולוגיית מציאות מדומה כדי ליצור חוויה סוחפת ואמיתית יותר. סיורים אלה דורשים בדרך כלל משקפי VR, שניתן לשכור או לרכוש מהמלון. בדרך זו, האורחים יכולים לחקור את המלון בתלת מימד, כאילו היו שם באמת. סוג זה של סיור וירטואלי שימושי במיוחד להצגת חללים גדולים ומורכבים, כגון חדרי ישיבות או אולמות נשפים. זו אפשרות מתקדמת יותר אשר פחות זמינה לשימוש ביתי, אך סביר להניח שבשנים הקרובות בהחלט נגיע לשם!

מהם היתרונות של הסיורים הללו?

  • הדגשת מאפייני המלון – אם המלון מתהדר במתקנים מיוחדים במינם, שווה להשתמש בסיור הווירטואלי כדי להדגיש אותם! לדוגמה, סיור וירטואלי בספא עשוי להתמקד בטיפולים השונים הזמינים, בעוד שסיור וירטואלי במסעדה עשוי להציג את התפריט ואת חווית האוכל.
  • התמצאות – ישנם מלונות גדולים מאוד, אשר קל כל כך ללכת לאיבוד בהם. סיור וירטואלי הבנוי היטב, יחלק את המלון לאזורים ויוכל לשמש כמעין מפה המאפשרת לאורחים להתמצא במקום. עבור אורחים פוטנציאליים שעדיין לא סגרו הזמנה, יוכלו להבין עד כמה קל להתמצא בו, למשל במקרים בהם מגיעים עם ילדים ורוצים לוודא כי אינם הולכים לאיבוד.
  • הגדלת ההכנות – היתרון הגדול ביותר של סיור וירטואלי הוא היכולת שלן להגדיל את סך ההזמנות וההכנסות למלונות. האופציה לראות את המלון טרם ההזמנה, לספוג את האווירה שבו ולהבין את המתקנים ולקבל החלטה מבוססת הרבה יותר.

אל תוותרו על ההצלחה שלכם

לסיכומו של עניין, סיור וירטואלי 360 הוא כלי חיוני עבור בתי מלון בשנת 2023, ועבור כל עסק אחר מעולם האירוח. הסיורים הווירטואליים מאפשרים לאורחים לחקור היטב את המקום, וכך לקבל החלטה מושכלת יותר לגבי היכן יהיו מעוניינים לשהות. עבור בתי המלון, מדובר בכלי אשר מעיד על אמון מול הלקוח, מה שמוביל בסופו של דבר להגדלת המכירות ויצירת מעגל של אמון בין עסק ולקוח.