כותרת
> C;
1/1
ספורט

סיכום עונה קבוצות הכדורגל של נהריה

נהריה ספורטפורסם: 16.04.20 , 09:49ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: מיכה פישנזון

ביום שני האחרון החליטה התאחדות לכדורגל בישראל על סיום עונת הכדורגל 19-20 בליגות הנמוכות עקב משבר נגיף הקורונה ,בכתבה הבאה נסכם לכם את העונה של קבוצות הכדורגל של העיר נהריה .

בית"ר נהריה (ליגה ב')

את העונה של קבוצת הכדורגל של בית"ר נהריה אפשר לחלק לשתיים מצד אחד הקבוצה עשתה סיבוב ראשון חלומי בתוצאות ,אולם הסיבוב השני של הליגה נפתח בצורה חלשה מה שגרם גם לעזיבתו של המאמן גק'י שריקי שהודיע על עזיבת הקבוצה ומי שהחליפו בתפקיד היה מיכה שושן ועוזרו של שריקי עמי אשכנזי שנשאר במערכת למרות עזיבתו של שריקי.

קצת נתונים על העונה של הקבוצה השיגה 10 ניצחונות מתוך 23 משחקים לצד 9הפסדים ובנוסף ל4תוצאות תיקו ,מעניין היה לדעת עם הליגה הייתה נמשכת עם הקבוצה הייתה אכן מגיעה למשחקי הפלייאוף העליון אך כאמור בעקבות משבר הקורונה הליגה הופסקה ואת התשובה לא נדע לקבל .

יהיה מעניין לדעת איך תראה העונה הבאה של הקבוצה מבחינת תקציב וסגל שחקנים ,שכן בכל העולם בקבוצות הספורט מקצצים בתקציבים ויהיה מעניין לדעת איך תצא בית"ר נהריה ממשבר הקורונה ואיזה קבוצה היא תעמיד לקראת עונת המשחקים 20-21 שאמור על פי התחזיות להתחיל בחודש ספטמבר שככל הנראה שבליגה ב' בשנה הבאה יהיו 18 קבוצות בליגה.

הפועל נהריה (ליגה ג')

את העונה של קבוצת הכדורגל של הפועל נהריה אפשר להגדיר במילה אחת אסון ספורטיבי אחד גדול ,במשך כל העונה עד להתפרצות נגיף הקורונה הקבוצה חטפה בעיקר הפסדים משפילים וכמעט ולא השיגה ניצחונות ליגה .

קצת נתונים בכל זאת מהעונה של הפועל נהריה הקבוצה סיימה את העונה במקום העשירי מתוך 12 קבוצות ששיחקו בליגה בהם הקבוצה שיחקה 19 משחקים בהם השיגה הקבוצה 2 ניצחונות ליגה בלבד לצד 16 הפסדים ועוד משחק בודד שהקבוצה השכילה לגמור בתוצאת תיקו .

ניסים אלפסי ,מיכה שושן ואבי כץ

עמוס גבריאל