כותרת
> C;
1/1
ספורט

סימן לבאות? עירוני נהריה זכתה בטורניר ע"ש אודי סגל

נהריה ספורטפורסם: 15.09.19 , 07:56ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עירוני נהריה ממשיכה בהכנות לקראת העונה החדשה.

אמש (יום שבת ) זכו החניכים של דני פרנקו בטורניר ע"ש אודי סגל לאחר שהסגולים ניצחו במשחק הגמר את קבוצת הפועל באר שבע בתוצאה 79:72.

רגע לפני משחק גביע הווינר שיחול ביום חמישי הקרוב, בעירוני נהריה יכולים להיות מעודדים לאחר שאמש, מוצאי שבת גברו הסגולים של דני פרנקו במשחק הגמר בטורניר לזכרו של אודי סגל ז"ל על קבוצת הפועל באר שבע בתוצאה 79:72.

מבחינת נהריה והמאמן דני פרנקו אפשר לומר שטורניר שכזה תורם רבות לחיבור הקבוצה, בין השחקנים וגיבוש של דרך ושיטה שפרנקו רוצה להנחיל בקבוצה רגע לפני פתיחת ליגת העל בכדורסל שתחל בעוד כחודש.

נהריה הוכיחה במשחק הגמר שליטה מלאה במשחק וכמעט והובילה לאורך כל המשחק, הניצחון הגיע לה בצדק רב, בזכות יכולת טובה של השחקן איגור קולשוב שהוליך את קלעי עירוני נהריה עם 20.

עוד קלעו בניצחון של נהריה- ווריק 16, ג'ף אדיראן 14, ווטראס 8, משגב 6, מקניל 5, שגב ושולמן 4 נקודות כל אחד, גפני 2.

כמו כן, שותפו במשחק שלו לוגשי ותומר כהן.

המאמן פרנקו אמר לאחר המשחק:

"זה נחמד שזכינו בטורניר אבל מבחינתי הגיבוש והכימיה שנוצר במהלך הטורניר חשוב לי הרבה יותר רגע לפני פתיחת ליגת העל.

אני לוקח הרבה דברים טובים מהמשחק ואת הפחות הטובים ננסה לתקן ולעבוד עוד יותר קשה במטרה להגיע בכושר טוב עד לפתיחת המשחקים של העונה החדשה".

בעניין אחר, במהלך הימים שהקבוצה שהתה באילת הוחלט שמי שישמש כקפטן הקבוצה של עירוני נהריה במהלך העונה הקרובה יהיה השחקן טוני גפני.

ביום חמישי הקרוב 19.9 תשחק נהריה בטורניר נוסף מטעם מנהלת הליגה בכדורסל "גביע ווינר" שם תפגוש נהריה למשחק את קבוצת מכבי ראשון לציון.

המשחק ישודר בשידור ישיר בערוץ הספורט ובנוסף אוהדים אשר מעוניינים להגיע ולעודד את נהריה במשחק מוזמנים ליצור קשר עם עמית עידו בטלפון -0549777883.

בתמונה - קבוצת עירוני נהריה לאחר הזכייה בטורניר

צילום - בן אלירן דובר עירוני נהריה