כותרת
> C;
1/1
ספורט

סימני חיים בעין שרה- עירוני נהריה כדורסל

נהריה ספורטפורסם: 06.05.19 , 11:29ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אחרי תקופה ארוכה בלי ניצחון ליגה ושחרב ירידת הליגה לליגה הלאומית נראית קרובה מתמיד השיגה ביום ראשון עירוני נהריה ניצחון סופר חשוב על הפועל תל אביב בתוצאה 78:69 שפותח מחדש את המאבק על הישרדות בליגת העל מול קבוצת בני הרצליה.

בשעה טובה בוודאי אומרים בעירוני נהריה היום בבוקר ברחבי הגעתון אחרי תקופה קשה בלי ניצחון ליגה.

ביום א' עשו החניכים של אריק אלפסי ניצחון סופר חשוב שמשאיר אותה בחיים במאבק מול קבוצת בני הרצליה שנמצאת עם נהריה באותה מאזן בטבלת הליגה שנותרו עד לתום העונה עוד שלושה משחקים בלבד.

בנהריה ידעו היטב את ההשלכות של המשחק מול הפועל תל אביב ולפי כך במהלך כל השבוע שקדם למשחק עסקו בצוות המקצועי בשיחות אישיות עם השחקנים ועל פי איך שנראה לפחות ברגעים מעטים על הפרקט השחקנים הבינו את המסר.

כל השחקנים ששיחקו ביום א' בניצחון על הפועל תל אביב נתנו את כל כולם על המגרש וזה נגמר בניצחון נאה בתוצאה 78:69 שמשאיר לנהריה אופטימיות.

קלעו לנהריה במשחק – בארבר 21, הנרי 15, גריפין ויפתח זיו 13 נקודות כל אחד, נסטרנקו 8, יבוזרי 5, משגב 3.

עד לתום העונה הרגילה נותר לעירוני נהריה עוד שלושה משחקים בלבד שיהיו עבור נהריה כמו גמר גביע נהריה תהיה חייבת להשיג ניצחון יותר על פני בני הרצליה שגם מקווה לשרוד בליגה עונה נוספת מבחינתה כך ששלושת המחזורים האחרונים שלהם יהיו מתוחים וצמודים עד הסוף בתקווה שעירוני נהריה תחייך בסיום והיא תזכה לשחק גם בעונת 2019-2020 בליגת העל.

המאמן אריק אלפסי הוסיף לאחר המשחק – "קודם כל שמח שניצחנו אחרי תקופה ארוכה של 6 משחקים בלי ניצחון.

כיף לחזור לטעום את טעם הניצחון.

פתחנו את המאבק נגד הירידה מחדש אני רוצה להאמין שהגישה שהייתה לשחקנים במשחק נגד הפועל תל אביב תהיה גם במשחקים הבאים שלנו שיהיו עברנו כמו גמר גביע.

נתכונן כבר למשחק החוץ החשוב שמחכה לנו במוצאי שבת הקרוב מול קבוצת מכבי אשדוד ונקווה שנשיג ניצחון נוסף וגם מנגד לשמוע על הפסד של קבוצת בני הרצליה שתשחק מול הפועל ירושלים.

ככה שנעבור על פניהם בטבלת הליגה, נקווה שלאחר השלושה משחקים האלה עירוני נהריה היא הקבוצה שתחייך בתום הליגה הסדירה.

כאמור במוציא שבת הקרוב 11.5 תצא עירוני נהריה למשחק חוץ מול קבוצת מכבי אשדוד שבנהריה יקוו לראשונה העונה לחבר שתי ניצחונות ליגה ברציפות.

בתמונה -מאמן נהריה אריק אלפסי חוגג את הניצחון עם אוהדי נהריה 

צילום - מיכה פישנזון