כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

סלקום מבצעי TVבמחירים משתלמים

נהריה תרבות ופנאיפורסם: 12.06.22 , 08:40ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

חברת סלקום היא אחת מהחברות הידועות ומהמובילות בנוגע לשירותי סלולר עוד כאשר השירותים האלו החלו להגיע לארץ נהגו רבים לשוחח בטלפונים של סלקום וליהנות משירות נפלא. עם תחילת התחרות בכלל ובנושא של טלווזיה בפרט גם חברת סלקום נכנסה עם השירות החדש שלה סלקום טי וי חדרה אל השוק והחלה להציג שירותים שונים בנושאי טלוויזיה.

מאמר זה יעזור לכם להכיר את השירותים האלו ואת היתרונות לעומת המתחרים ואת סוגי החבילות שמציעה חברת סלקום כמו כן איך לבחור את החבילה המתאימה וכן את החבילות הקיימות מאמר זה יעזו לכם ליהנות משירותי טלווזיה משתלמים במיוחד.

אודות סלקום TV

סלקום TVנחשב לשירות חדש יחסית הוא הוקם רק בשנת 2014 אך מאז הספיק לתפוס תאוצה ויש בו מעל 100,000 לקוחות סלקום TVכולל בתוכו מגוון רחב ביותר של ערוצי טלוויזיה עידן+ ספריית VOD אפליקציית ספורט ספריית אינטרנט ועוד מגוון רחב של תכני אינטרנט שונים.

סלקום TV מה מקבלים בערכה?

בערכה מקבלים ממיר וכן חבילת הוראות הערכה ההזו נחשבת ליוקרתית במיוחד שכן היא נועדה לגרום גם לטלוויזיות שאינן חכמות להפוך לכאלו והיא מאפשרת לצפות בנחת וברמה גבוהה מאד בכל סוגי הערוצים הקיימים. חשוב לציין כי רבים מבין האנשים אינם מעוניינים לצפות בכל הסרטים והערוצים ולכן סלקום TV מציעה מגוון רחב של חבילות המתאימות לכל אחד.

הייחוד של סלקום TVלעומת חברות אחרות?

חבילות מותאמות

אחד היתרונות של סלקום TV נעוץ בעובדה כי ישנן חבילות ומבצעים מותאמים אישית לצרכים של הלקוח כך שלאחר הגדרת הצרכים ניתן למצוא מהמגוון הרחב של החבילות את החבילות המותאמות ביותר.

סדרות וסרטים ייחודיים

חברת סלקום טי וי יש בה נגוון רחב של סרטים איכותיים וייחודיים שלא תמצאו בשום חברה אחרת בדגש על הנושאים השונים שמעניינים אתכם בסלקום טי וי יש את כל הערוצים שאתם יכולים לאפשר לעצמכם.

שירותים ייחודיים

לחברה יש שירותים ייחודיים ומעניינים כמו למשל אמזון פריים ועוד שירותי סרטים חיצוניים

ניתן לבחור את השירותים הללו בתשלום משתלם ובכך להרחיב את הציע הסדרות והסרטים.

איך בוחרים את חבילות הצפייה?

לפי הצרכים

מתאמים את הצרכים של בני המשפחה ככה שתדעו באלו ערוצים הם אוהבים לצפות ואלו סרטים וערוצים מעניינים אותם במיוחד.

מחיר משתלם בודקים אצל החברות המתחרות את ההיצע שלהן ובוחרים את החברה סלקום טי וי שלעומת המחיר שהיא מציעה השירות הוא מעולה .

הכירו את אתר משתלם לי

אם בעבר השוואת מחירים הייתה עבודה קשה מאד חשוב לציין כי כיום בזכות אתר משתלם לי השוואת מחירים עבודה נעשתה קלה מאד הוא יש בו את כל המבצעים החבילות של סלקום טי וי באתר אחד שמתעדכן במהירות.

הכירו את המבצעים של סלקום טי וי

לסלקום טי וי יש חבילת הדגל שהיא חבילה משתלמת וכאשר משווים בין המחירים שלה לשאר החבילות מגלים את העובדה היא החבילה הזו מאד משתלמת ביותר בחבילה זו מקבלים את הדברים הבאים:

כל הערוצים וכאשר מדברים על כל הערוצים מדובר על הערוצים הבסיסיים כמו למשל ערוץ כאן ערוץ 2 קשת ועוד ערוצים ילדים ערוצים טבע ערוצי הוט ערוצי ספורט ועוד חבילת vod כאשר מדברים על החבילה המדברים על מגוון רחב של סרטים וסדרות לצפייה ישירה מבלי צורך להיות תלויים בשעה מסוימת ממיר מהטובים בארץ במחיר של 49 שקלים לחודש

יש גם חבילה נוספת סלקום טי וי שכוללת עוד מספר ממירים כל המצוין מעלה ב 99 שקלים לחודש

תמונה: FREEPIK