כותרת
> C;
1/1

קרין אטיאס - עורך אינו חייב להראות בגילו

נהריה פורסם: 30.08.19 , 10:16ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עורך אינו חייב להראות בגילו.

היום עם הקידמה נשים יכולות להראות טוב יותר, צעיר יותר לאורך זמן.

הגיע הזמן להעניק לפניך טיפול חדשני ומקצועי. קרין אטיאס שמתמחה עשור בטיפול קוסמטי קליני (רפואי) היא קוסמטיקאית עם נשמה שלא מפסיקה ללמוד ולהתחדש והכל למען הלקוח/ה. מלבד טיפולי היופי והבריאות היא מעבירה אתכם תהליך אשר בסופו תהיו יפים יותר ובריאים יותר.

קרין אטיאס (41) אם ל-4 בנים נולדה בבת ים. גרושה.

מתי החלה אהבתך למקצוע ומדוע?

"אהבתי לקוסמטיקה החלה בצעירותי בבית ההורים. תמיד היה חוש לאסתטיקה. אני זוכרת את הריחות שהייתי נכנסת לחדרה של אימי כאשר היית מתארגנת בכל בוקר ולפני אירוע הריחות מלווים אותי עד היום. אימי לצערי נפטרה לפני חצי שנה אך תמיד חיזקה את ידיי ותמכה בדרך. למעשה האהבה והנטייה החלה כבר שם כאשר עשיתי לחברותיי שעווה ואז שעווה זה לא היה עניין פשוט היו צריכים רצועות בדים ארוכות, אבל אני לא וויתרתי ותמיד עזרתי לחברותיי.

ברבות הימים שהפכתי לאמא הדבר עוד יותר התחזק. עם ברק בעיניים קרין מספרת לפני כעשור פתחתי את הקלינקה שלי במקביל התמקצעתי ולמרות שאני אמא חד הורית - היום, אני מרגישה חזקה יותר מתמיד. עם הניסיון שאספתי בדרך, 'ארגז הכלים' שהצטיידתי במשך השנים האחרונות בלימודים במכללה לקוסמטיקה רפואית שם השתלמתי והתמחיתי באופן מקצועי במספר תחומים - טיפוח, קוסמטיקה רפואית, איפור, פדיקור ומניקור, לייזר. במשך העשור האחרון קרין למדה ושדרגה את עצמה בעוד הרבה קורסים נוספים כאשר הוספתי בשנה האחרונה את קורס ה- NLP (ראשי תיבות NUERO LINGUISTIC PROGRAMMING ) משמעותו כיצד אפשר להשפיע ולעצב מחדש מחשבות, רגשות, תחושות ותגובות של אחרים ושל עצמי. מהו בדיוק התהליך שקורה במוח מהרגע שהוא נחשף למידע ועד הרגע שהמידע הזה מתורגם להתנהגות ותגובה. כיצד אפשר להשפיע על כל שלב ושלב בתהליך עיבוד המידע ולשנות אותו על מנת להרגיש טוב יותר ולהשיג תוצאות טובות יותר.

קרין שכולה אור בחיוך שואלת אותי ועונה: את המכונית כל שנה לוקחים לטסט? את הטלפונים הניידים מנקים לעיתים ומשדרגים מידי שנה שנתיים? ומה לגבי הפתרונות לחדש את הגוף שלך – עד כמה הם מתקדמים? שימוש בשיטות טיפול ישנות המבוססות על כימיקלים אגרסיביים, עלול להוביל לחוסר דיוק, לזמן טיפול ארוך יותר, להיווצרות תופעות לוואי ובשורה התחתונה: לאכזבה מהתוצאות. הגיע הזמן לשדרג את הטיפול – ואת התוצאות.

שיטת Be-You Tech: לשדרג למראה הכי יפה שלך

אצלי, הטכנולוגיה לא עוצרת, ומעמידה לרשותך דרכים מתקדמות להצערת עור הפנים. כדי ליהנות מהחדשנות הטכנולוגית, יצרתי את שיטת Be-You Tech :השיטה מאפשרת גם לך להרגיש במיטבך, באמצעות חיבור הטכנולוגיות הכי חדישות עם הידע הרב שצברתי במשך עשור כולל טיפולים שלפעמים הם מחליפי ניתוח.

חשוב לומר הכל בשיתוף פעולה, רצינות ועקביות של הלקוח/ה. ההתחלה היא באיבחון העור בפגישה ראשונה המבוצעת בקלינקה ללא עלות, בתאום מראש. כל אחד יכול להראות טוב יותר עם תוכנית הטיפולים והתמיכה הנכונה ביותר.

איך השיטה עובדת?

· Analyzeאבחון ממוחשב – במקום להסתמך על תחושות בטן, הטיפול בקליניקה כולל אבחון ממוחשב המציג ומנתח מדדים חשובים של העור, כגון מבנה העור, גודל הנקבוביות, רוחב הקמטים, רמת הקולגן והאלסטין ועוד. בשלב זה אצור תעודת זהות דרמטולוגית, אשר תשקף בצורה מדויקת את מצב העור שלך.

· Optimize בניית תכנית טיפול בתפירה אישית – האבחון הממוחשב מוביל ליצירת תכנית טיפול המותאמת למידותיך, באופן שמגדיל באופן ניכר את הצלחתו. בשלב הזה נבנה את מטרות הטיפול ונגדיר את התוצאות הרצויות – כדי שתדעי בדיוק למה לצפות.

· Maximize: טיפולים חדשניים – שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובידע רב שנים, מוביל ליצירת מראה צעיר ולעור רענן במינימום זמן.

· Energize: מעקב צמוד – בין הטיפולים אהיה עם היד על הדופק, אתעניין לשלומך ואבקש ממך לשלוח תמונות כדי לעקוב אחר קצב ההתקדמות עד שניפגש שוב בקליניקה.

מהם היתרונות של שיטת Be-You Tech?

מקסימום תוצאות ,מינימום תופעות לוואי, החדרת חומרים מזינים לעומק העור באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, במקום באמצעות כימיקליים אגרסיביים שעלולים להסב לו נזק. קיצור זמני הטיפול – באמצעות פתרונות המייצרים מקסימום תוצאות במינימום זמן. תוצאות מוכחות. התחדשות מתמדת – שדרוג מתמיד של הפתרונות והטכניקות בקליניקה, מעמיד לרשותך את הכלים הדרמטולוגיים הכי מתקדמים. כלים שמייצרים תוצאות מוכחות.

לאחר קילומטרז' של טיפולים ושיטות שונות החלטתי להוציא את שיטת Be-You Tech כך אני אסייע לך לשדרג את המראה שלך. להראות הרבה יותר צעירה ומטופחת מגילך. עם שילוב של טכנולוגיה מתקדמת לצד חומרים פעילים בהחלט יעשו את העבודה.

הנחישות והעיקביות שלי וההסברה, הגעה לתוצאות הרצויות, באמצעות היצמדות לתכנית הטיפול בקליניקה ובבית, ביצוע מעקב וליווי צמוד בין טיפול לטיפול. בלי פשרות ובלי וויתורים. שיתוף הפעולה הזה מונעי כישלון וגורמי הצלחה.

Be-You Tech

השיטה שמוציאה את היופי שלך לחופשי באמצעות שילוב ניסיון של עשור עם טכנולוגיות חדשניות, שמחליפות את שיטות הטיפול הישנות.

לקביעת תור התקשרי עכשיו 072-3943481‏, כתובת הרצל 86א נהריה

לאתר של קרין לחץ כאן

RITVO PHOTOGRAPHY
 
 
 
 
RITVO PHOTOGRAPHY
 
 
 
 
RITVO PHOTOGRAPHY
 
 
 
 
RITVO PHOTOGRAPHY
 

RITVO PHOTOGRAPHY

 
 
 
 
RITVO PHOTOGRAPHY