כותרת
> C;
1/1
ספורט

עירוני נהריה גברה על מכבי אשדוד במשחק אימון

נהריה ספורטפורסם: 09.09.19 , 12:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בעירוני נהריה ממשיכים בהכנות לפתיחת עונת 2019-2020 שתחל ממש בקרוב ואמש (יום ראשון ) ערכה הקבוצה של המאמן דני פרנקו משחק אימון מול מכבי אשדוד שם גברה נהריה על מכבי אשדוד בתוצאה 93:86.

עירוני נהריה יצאה אמש (יום ראשון ) למשחק אימון מול קבוצת מכבי אשדוד לניסוי כלים ראשון עבור הסגל הסגול של עירוני נהריה .

תחילת המשחק בישרה לא טוב לנהריה שנקלעה לפיגור דו ספרתי מאשדוד ,אולם במחצית השנייה הסגולים מנהריה נכנסו לקצב משחק משלהם ובעזרת יכולת טובה של ניב משגב שבלט במשחק כולו עם 20 נקודות עשתה נהריה קאמבק עד לניצחון ראשון במשחק הכנה לפני תחילת העונה בתוצאה 93:86.

עוד קלעו לנהריה במשחק -דומיניק ווטראס18, ווריק 13,קולשוב 11,גפני 10,גף אדריאן ,שולמן ואיתי שגב 6 נקודות כ"א, שלו לוגשי 2.

דני פרנקו הוסיף לאחר המשחק – מדובר במשחק אימון ראשון של החברה רואים שעדיין חסר כושר גופני וכימיה בין השחקנים אבל עד פתיחת הליגה אני מאמין שנתחבר עוד כיחידה אחת ומגובשת ,והעונה בעירוני נהריה יראו קבוצה טובה ואיכותית .

בנושא אחר ביום שישי החתימה הקבוצה שחקן זר רביעי לסגל הקבוצה ובכך סוגרת נהריה את הסגל הסופי לקראת משחקי הליגה מדובר בשחקן ג'רל מקניל בן ה32 ששיחק בעונה החולפת בקבוצת הפועל תל אביב שם שיתף פעולה עם המאמן דני פרנקו .

יו"ר המועדון ניסים אלפסי הוסיף לאחר החתימה של מקניל – אני שמח שהצלחנו להחתים שחקן בקנה מידה של ג'רל מקניל, למאמן דני פרנקו היה שיתוף פעולה טוב אשתקד עם השחקן בקבוצת הפועל תל אביב ואני מאמין שגם העונה בעירוני נהריה יהיה בין השניים חיבור טוב ומוצלח להצלחת עירוני נהריה ,בהזדמנות זאת אני שב וקורא לקהל האוהדים המסור של עירוני נהריה לרכוש מנוי למשחקי הבית של עירוני נהריה למען הצלחתה של הקבוצה והעיר נהריה בפרט .

בתמונה - שחקן נהריה ניב משגב

צילום - מנהלת הליגה בכדורסל