כותרת
> C;
1/1
ספורט

עירוני נהריה הפסידה בבית לנס ציונה

נהריה ספורטפורסם: 15.10.19 , 09:59ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מעודדת אחרי שפתחה את העונה ברגל ימין עם ניצחון ליגה באילת, אירחה אמש (יום שני) עירוני נהריה את קבוצת נס ציונה למשחק בית ראשון.

החניכים של דני פרנקו הרסו את החגיגה עבור הקהל של נהריה בכך שהקבוצה ספגה הפסד בתום המשחק בתוצאה 79:71 ונהריה רושמת את הפסד בבכורה לעונת המשחקים הנוכחית.

נהריה פתחה את המשחק בצורה לא טובה שנקלעה לפיגור בתוצאה 6:0, אבל מאותו רגע נהריה נכנסה לקצב המשחק ובעזרת סדרת סלים של ג'רל מקניל הסגולים לקחו את היתרון אליהם ובתום הרבע הראשון נהריה יורדת ביתרון 18:17.

הרבע השני נפתח בפעולה טובה של השחקן ניב משגב, שחטף כדור משחקן של נס ציונה ועם סל ועבירה הגדיל את היתרון לזכות נהריה בדרך ליתרון דו ספרתי באמצע הרבע 28:17, בתום המחצית הראשונה נהריה יורדת ביתרון בתוצאה 41:32 מבטיח לסגולים.

נהריה פתחה נהדר גם את הרבע ה- 3 שדומיניק ווטרס עם שני סלים רצופים הגדיל את היתרון לנהריה ל-12 הפרש אבל נס ציונה לא אמרה נואש במשחק והחלה במסע קיזוזי הפרש.

ההפרש ירד בהדרגה ובתום הרבע ה-3 נהריה יורדת ביתרון זעום בתוצאה 55:54.

ברבע האחרון נהריה פשוט קפאה על הפרקט ונשארה חסרת אונים בהתקפה. נס ציונה לקחה את ההובלה לעצמה 69:62 שעל השעון לתום המשחק נותרו 4 דקות.

הקהל בעזרת הכרוז, גדי חפר ניסה "לדחוף" עוד איכשהו את השחקנים אולם זה היה מאוחר מדי וקשה מדי ועירוני נהריה רושמת בסיומו של הערב הפסד ראשון לעונת המשחקים הנוכחית בתוצאה 79:71 ושולחת את קהל האוהדים הסגול 2100 במספר שבורי לב הביתה לחגוג את חג הסוכות.

קלעו לנהריה במשחק -מקניל 13, ווטרס 12, ווריק9, שגב וגפני 8 נקודות כל אחד, ניב משגב וג'ף אדריאן 6 נקודות כל אחד, קולשוב 4.

במוצאי השבת הקרוב 19.10 תצא עירוני נהריה למשחק חוץ מול הפועל ירושלים במסגרת המחזור השלישי של הליגה.

בתמונה: המאמן- דני פרנקו

צילום: מיכה פישנזון

בתמונה: אוהדי עירוני נהריה- יצאו מאוכזבים מהמשחק

צילום: מיכה פישנזון