כותרת
> C;
1/1
ספורט

עירוני נהריה חזרה לנצח

נהריה ספורטפורסם: 10.12.19 , 10:26ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אחרי תקופה ארוכה בלי ניצחון ליגה חזרו החניכים של דני פרקנו לחייך ,אמש (יום שני ) גברה עירוני נהריה על קבוצת מכבי אשדוד בתוצאה 84:68 ובכך נהריה קוטעת את רצף הפסדים השלילי שפקד את הקבוצה בזמן האחרון .

זה הלך קשה קשה אבל בסיומו של ערב עירוני נהריה חזרה לטעום את טעם הניצחון לאחר שהסגולים גוברים על קבוצת מכבי אשדוד בתוצאה 83:68 וחוזרים לטעום את טעם הניצחון .

נהריה פתחה רע מאוד את המשחק והתקשה מאוד לקלוע סלים מה שנתן לאשדוד יתרון קטן בתום הרבע הראשון בתוצאה 20:17.

ברבע השני נהריה המשיכה בחוסר הביטחון שלה בהתקפה ומנגד אשדוד עשתה בשלה על הפרקט שהיא פתחה פער שיא מנהריה באמצע הרבע 34:24, קהל נהריה גם לא תרם לאווירה הכללית שהחל לשרוק שריקות בוז לעבר השחקנים ולמחצית הסגולים ירדו בפיגור בתוצאה 45:29.

אל המחצית השנייה עלתה נהריה שונה לחלוטין נראה שפרנקו גער בשחקנים בהפסקה ונהריה החלה לשחק הסגולים החלו לשמור חזק בהגנה ובהתקפה עשו מהלכים יפים של כדורסל שגרמו למהפך במשחק וליתרון לזכות הסגולים בסוף הרבע ה3 בתוצאה 62:54 עבור נהריה .

ברבע האחרון נהריה לא איבדה את הראש ושלטה בו כמו ברבע ה3 ובסיום החניכים של דני פרנקו רושמים ניצחון ליגה שקוטע את רצף הפסדים השלילי שפקד את המועדון בתקופה האחרונה.

קלעו לזכות נהריה במשחק – ווטרס18,שגב14,מקניל 12,קולשוב 10,ווריק 9,אדריאן 8,גפני 6,משגב 5,נועם אקריש 2.


בעניין אחר במוצאי שבת האחרון התקיימה הגרלת חצי גמר גביע המדינה שיתקיים בחודש פברואר עירוני נהריה תשחק בחצי הגמר מול קבוצת עירוני נס ציונה שבו המנצחת תעלה לגמר גביע המדינה שיתקיים שלושה ימים לאחר משחק חצי הגמר .

משחקה הבא של עירוני נהריה יתקיים ביום שלישי הבא 17.12 אז תצא עירוני נהריה למשחק חוץ מול קבוצת הפועל באר שבע .

בתמונה - שחקן עירוני נהריה טראוויס ווריק חוגג את הניצחון עם הקהל בסיום המשחק 
צילום - מיכה פישנזון