כותרת
> C;
1/1
ספורט

עירוני נהריה כבר לא תהיה בפלייאוף

נהריה ספורטפורסם: 12.07.20 , 08:59ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אחרי תקופה רעה שכלל שתי הפסדים רצופים ,יצאה אמש (מוצאי שבת) עירוני נהריה למשחק מול הפועל תל אביב שבנהריה יודעים שרק ניצחון משאיר אותה בתמונת הפלייאוף ,החברה של פרנקו הובילו בכל שלבי המשחק אולם במאני טיים של המשחק נהריה נפלה והיא לא תגיע למשחקי הפלייאוף בעקבות הפסד שספגה אמש לקבוצת הפועל תל -אביב.

פתיחת המשחק בין שתי הקבוצות היה די מפוזר ושתי הקבוצות איבדו הרבה כדורים אבל בסיומו של רבע נהריה הייתה יד על העליונה שנהריה יורדת ביתרון בתום הרבע הראשון בתוצאה 21-15.

ברבע השני בזכות יכולת טובה דומיניק ווטרס נהריה השכילה לשמור על פער סביר מהקבוצה המקומית ושלשה עם הבאזר בתום המחצית הראשונה של ניב משגב שלח את נהריה ליתרון בתום המחצית הראשונה בתוצאה 41-31.

במחצית השנייה המשחק היה בעיקר אגרסיבי מאוד ושתי הקבוצות ידעו שרק ניצחון יתן להם תקווה להיכנס למשחקי הפלייאוף ,הדרמה הלכה לסיום המשחק ושם לצערה של נהריה היא נפלה מנטאלית ונהריה סופגת הפסד בתוצאה 77:73 שמחסל באופן סופי את סיכוייה של נהריה להגיע למשחקי הפלייאוף .

קלעו לנהריה במשחק – אלמיידה 18, ווטרס 16,משגב 14 , סימפסון 12,קולשוב 9, שגב וגפני 2נקודות כ"א.

ביום שני הקרוב 13.7 בשעה 17:00 תשחק נהריה את משחק האחרון בבית התחתון שנהריה תארח למשחק את קבוצת הפועל אילת שלמעשה המשחק עבור נהריה הוא לפרוטוקול בלבד

צילום - מיכה פישנזון