כותרת
> C;
1/1
ספורט

עירוני נהריה עברה באור ירוק

נהריה ספורטפורסם: 18.10.20 , 09:52ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: מיכה פישנזון צילום תמונות: מיכה פישנזון

בזמן שהעיר נהריה הפכה בשבוע שעבר להיות ירוקה בעידן "נגיף הקורונה", החניכים של דני פרנקו פגשו אמש, (מוצאי שבת) את מכבי חיפה הירוקה למשחק במסגרת הליגה הבלקנית.

המשחק נגמר בניצחון נאה לחבורה של פרנקו, אשר תמשיך בהכנות לקראת פתיחת ליגת העל בכדורסל .

נגיף הקורונה עדיין משתולל ברחבי מדינת ישראל ובזמן שתאריך מוגדר לפתיחת ליגת העל בכדורסל לעונת 20-21 טרם ברור, קבוצות הכדורסל בישראל ממשיכות בהכנות במשחקי אימון לקראת פתיחת עונת המשחקים החדשה .

אמש, (מוצאי שבת) גברו החניכים של דני פרנקו בתוצאה 86-80 ובכך נהריה פותחת את הליגה הבלקנית ברגל ימין.

הליגה הבלקנית עבור קבוצות הכדורסל בישראל היא עוד דרך לשמור על כושר עד שהליגה הישראלית תחזור לפעילות בכפוף לאישור משרד הבריאות הישראלי שיאשר את קיום הליגה הסדירה בישראל .

פרנקו, המאמן יכול להיות מעודד מהשחקנים אתמול במשחק שבראשם היה רכז הקבוצה קיילין לוקאס, שהפגין יכולת טובה והוביל את נהריה לניצחון במשחק .

קלע לנהריה במשחק: לוקאס.

בעניין אחר, קבוצת הכדורסל של נהריה כאבה את לכתו של מיכאל שטראוס ז"ל, שטראוס למי שזוכר היה הספונסר הראשי של קבוצת הכדורסל בשנות ה-2000 ותרם רבות למען הצלחת הכדורסל הן בקבוצה הבוגרת והן במחלקת הנוער של האגודה .

ניסים אלפסי, יו"ר עירוני נהריה ספד לשטראוס ואמר:

"תרומתו של מיכאל לעיר נהריה ולכדורסל בפרט יזכרו בדפי ההיסטוריה.

מיכאל היה אדם דגול ושותף אמת להצלחת עירוני נהריה בשנות ה-2000 ואנו, מועדון הכדורסל של עירוני נהריה משתתפים בצערה העמוק של משפחת שטראוס היקרה" .

בתמונה - יו"ר עירוני נהריה בכדורסל ניסים אלפסי 

צילום - מיכה פישנזון