כותרת
> C;
1/1
ספורט

עירוני נהריה עלתה לרבע גמר גביע ווינר

נהריה ספורטפורסם: 20.09.19 , 08:20ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עירוני נהריה עלתה לרבע גמר גביע ווינר

החניכים של דני פרנקו ממשיכים ביכולת טובה עד במשחקי הכנה עד לפתיחת ליגת העל ,אמש (יום חמישי) גברו הסגולים מנהריה על קבוצת מכבי ראשון לציון ונהריה עלתה לרבע גמר הטורניר שם תחכה לה הפועל חולון ביום שלישי הקרוב .

עירוני נהריה שיחקה אמש במסגרת גביע טורניר גביע הווינר מול קבוצת מכבי ראשון לציון שעבור שתי הקבוצות מדובר בעוד הכנה טובה לקראת פתיחת משחקי הליגה שיחלו בחודש הבא .

הרבע הראשון התאפיין בגישושים מצד שתי הקבוצות ואף קבוצה לא הצליחה לפתוח פער אחת מהשנייה ובסיום הרבע הראשון התוצאה על לוח התוצאות הראה יתרון קטן לזכות קבוצת מכבי ראשון לציון בתוצאה 25-23.

עם פתיחת הרבע השני נהריה הראתה יכולת טובה בהגנה בזכות ווריק וטוני גפני מה שנתן לנהריה לפתוח פער קטן מראשון באמצע הרבע אבל ראשון לא ויתרה ונשארה צמודה לנהריה במשחק ולמחצית הסגולים יורדים ביתרון 47-44.

עם פתיחת הרבע ה3 נהריה המשיכה במומנטום החיובי במשחק שלה ובעזרת ריצת 8-0 נהריה עלתה ליתרון דו ספרתי באמצע הרבע 55-46, אבל ראשון לא אמרה נואש וחזרה למשחק ובתום סיום הרבע התוצאה הייתה 62-59 לזכות נהריה .

הרבע האחרון היה חלש מבחינת סקור הנקודות עבור שתי הקבוצות והחלודה של טרום פתיחת העונה הייתה ניכרת עבור שתי הקבוצות והדרמה הלכה לדקות הסיום, בזכות יכולת טובה של טוני גפני בהגנה ובהתקפה בזכות קליעות עונשין מדויקות נהריה ניצלה זאת לניצחון בתוצאה 73:70 ועלייה לשלב הבא של הטורניר שם כאמור תחכה הפועל חולון שהמשחק יתקיים ביום שלישי הקרוב .

קלעו לנהריה במשחק -קולשוב 17,אדריאן 13,ווטראס 10,גפני 9,ווריק 7,מקניל 4, לוגשי 3.

קבוצת עירוני נהריה כדורסל