כותרת
> C;
1/1
ספורט

עירוני נהריה עלתה לשלב הבא בגביע המדינה

נהריה ספורטפורסם: 24.10.19 , 10:45ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מאוכזבת אחרי שתי הפסדי ליגה רצופים יצאו החניכים של דני פרנקו אמש (יום רביעי) למשחק חוץ במסגרת גביע המדינה מול קבוצת מכבי נתניה מהליגה הלאומית.

משחק זה הסתיים בניצחון בתוצאה 70:63 של הסגולים שמזכה אותם בסיום המשחק בכרטיס לשלב הבא של מפעל גביע המדינה.

אחרי שתי הפסדי ליגה רצופים בעירוני נהריה יכולים לקחת קצת אוויר לנשימה. אמש (יום רביעי) הסגולים של דני פרנקו ניצחנו במשחק חוץ את מכבי נתניה שמשחקת בליגה הלאומית.

כיאה להבדלים בין הליגות, ליגת העל והלאומית אולי בנהריה חששו מעט מהמשחק בעוד שמדובר במשחק בשיטת נוק אאוט- שהמפסידה מסיימת את דרכה בגביע.

השחקנים של פרנקו הוכיחו עליונות ברוב השלבים אך לקראת סוף המשחק נתניה ניסתה לעשות קולות של סנסציה ולהדיח את נהריה, השחקנים של פרנקו לא נתנו לזה לקרות ובתום המשחק- עירוני נהריה מנצחת בתוצאה 70:63 ועולה לשלב הבא במסגרת גביע המדינה.

בשלה הבא יקחו חלק 16 קבוצות משתי ליגות הכדורסל שבנהריה ומקווים שגם בסיבוב הבא תחכה לה הגרלה נוחה ובנהריה ינסו השנה להגיע לשלבים הסופיים של הטורניר עד לפגישה עם נשיא מדינת ישראל מר רובי ריבלין.

קלעו לנהריה במשחק: גפני 16, משגב וקולשוב 11 נקודות כל אחד, ווטרס 10, מקניל 8, גף אדריאן ואייל שולמן 5 נקודות כל אחד, ווריק 3, שגב 1.

המאמן דני פרנקו אמר לאחר המשחק: "היה משחק גביע טיפוסי, נתניה עשתה לנו חיים לא קלים והדרך הכי חשוב מבחינתו הוא הניצחון בסיום.

בדרך לשלב הבא מצפה לנו ביום שני הקרוב משחק חשוב במסגרת הליגה מול הפועל תל אביב, אני קורא לקהל של נהריה להגיע ולדחוף אותנו במשחק בתקווה שנדע לעצור את רצף שתי ההפסדים הרצופים שלנו בליגה ושנחזור לחייך ביום שני בערב בדמות ניצחון ליגה.

ביום שני הקרוב 28.10 בשעה 20:30 תארח עירוני נהריה למשחק בית במסגרת המחזור ה- 4 את קבוצת הפועל תל אביב לה עדיין אין ניצחון ליגה העונה ובנהריה מקווים שהאדומים מתל אביב לא יחגגו את ניצחון הבכורה דווקא בהיכל בעין שרה.

בתמונה - קבוצת עירוני נהריה 

צילום- אתר מנהלת הליגה בכדורסל