כותרת
> C;
1/1
ספורט

עירוני נהריה פתחה רשמית את העונה במסיבת עיתונאים

נהריה ספורטפורסם: 25.09.19 , 11:39ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עם סגל חדש ומבטיח ומאמן מנוסה כמו דני פרנקו, עירוני נהריה מקווה העונה לעשות יותר מאשר סתם לשרוד בליגת העל. רגע לפני ש-2019/20 יוצאת לדרך, הסגולים ערכו מסיבת עיתונאים חגיגית עם השחקנים, הצוות המקצועי וראש העיר רונן מרלי.

"מהיום הראשון שאני כאן הבנתי כמה הספורט חשוב לעיר. בנינו קבוצה מאפס, אני שמח שניב משגב נשאר והשתלב בצורה טובה ואנחנו רוצים לקדם עוד צעירים. אנחנו שואפים להיות קבוצה משמעותית בליגה, קל להבטיח אבל המטרה היא לבנות קבוצה לוחמת ומגובשת", הכריז דני פרנקו. "אני מאוד נהנה מהמועדון. אני לא כאן להצהיר הצהרות, אני יכול להגיד שאם לקחתי את האתגר, זה לא כדי שהקבוצה תילחם לשרוד אלא שנגיע גבוה. אם הייתי חושב שתהיה פה עוד עונה של מאבקי הישרדות לא הייתי מגיע. בעונה יש משברים, אבל נדע להתמודד, לא נרים את האף בתקופות טובות ולא נוריד ראש בימים קשים".

ראש העירייה, רונן מרלי: "אני רוצה להיות מעורב בהכל אבל באפס התערבות. אני אוהד ספורט ורוצה לאחל לצוות הצלחה, אני מאמין וסומך עליכם, זה חלון הראווה של העיר. אנחנו רוצים שהשחקנים ילחמו בכל משחק, לראות אכפתיות מהקבוצה ומהאוהדים שיגיעו. אני רוצה שערכים יהיו לפני הכל שחדר ההלבשה יהיה מלוכד".

"העונה בטוח שלא נגיע לקשיים כלכליים, מה שהעירייה נתנה השתמשו בו בצורה מושכלת. נהריה זאת לא רק קבוצת כדורסל, אנחנו משקיעים במועדון, בשם של נהריה ובמיתוג, שהילדים שלנו יראו שאפשר להגיע לטופ. זאת השקעה שבסדרי העדיפויות חשובה לנו כעירייה. לא צריך להסתכל רק על הכסף אלא מה הקבוצה מביאה לעיר - כדאי להשקיע בעירוני נהריה", הוסיף ראש העיר.

היו"ר ניסים אלפסי, התייחס לשינויי השלטון בנהריה: "מיום בחירתו עשה ראש העיר הכל כדי שהקבוצה תתקיים בזכותו. הקמנו קבוצת טובה ואיכותית שתדבר חזק בצמרת ליגה. יש לנו צוות מקצועי נהדר, הם היו סבלניים במהלך כל הקיץ לתהליך בניית הקבוצה, כל שחקנים שרצינו הבאנו. יש לנו תלכיד של צעירים וותיקים, זרים וישראלים שילוב טוב מבחינה מקצועית. שחקנים מאוד מחויבים. זה נשמע יומרני או ביטחון יתר, אבל אני בטוח שנהיה בחלק העליון של הטבלה".

הקפטן, טוני גפני: "כבוד בשבילי להיות הקפטן של הקבוצה זאת, נעבוד קשה לטובת הקבוצה וניתן לאנשים פה סיבה להיות גאים בנו. נעבוד קשה אני מדבר בשם כל השחקנים ואנחנו מתרגשים לקראת פתיחת העונה".

צילום: עיריית נהריה