כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

עיריית נהריה משיקה יחד עם קניון נהריה את פרויקט ה"סינמהסקופ"

נהריה תרבות ופנאיפורסם: 14.01.20 , 13:52ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עיריית נהריה משיקה יחד עם קניון נהריה את פרויקט ה"סינמהסקופ", שיציע לראשונה בעיר הצפונית הקרנת טרום בכורה של סרטי איכות

עיריית נהריה משיקה בשיתוף קניון נהריה את "סינמהסקופ", פרויקט המציע לשוחרי הקולנוע והתרבות הגבוהה הקרנות טרום בכורה של סרטי איכות באולמות הקולנוע המתקדמים של HOT CINEMA נהריה, שבקניון נהריה.

למעשה זו תהיה הפעם הראשונה שיוקרנו סרטים מהז'אנר המדובר, מתוך רצון להנגיש את תרבות הקולנוע לכלל האוכלוסייה ולהביא אל נהריה בפרט סרטי איכות שצוברים קהל ומוניטין רב, הישר מפסטיבלי הסרטים המובילים והמדוברים ביותר בעולם.

החל מיום רביעי ה-22.1.2020 יוקרנו אחת לשבועיים הקרנות טרום בכורה של סרטי איכות של יוצרים ישראלים לצד סרטים של קולנוענים בינלאומיים בשפות זרות. לרגל השקת "סינמהסקופ" מחיר כרטיס לסרט יעמוד על 32 ₪ בלבד, ללא כפל מבצעים.

ביום רביעי ה-22.1.2020 בשעה 19:00 תתקיים קבלת פנים והשקה חגיגית הכולל כיבוד מבית "תושה בייקרי", במעמד ראש העיר נהריה רונן מרלי, שיברך את הקהל ואת הנהלת קניון נהריה והנהלת הוט סינמה, השותפים שסייעו ואפשרו לתהליך לקרום עור וגידים. בשעה 19:30 יוקרן יוקרן הסרט "יוצאים מן הכלל", סרט הנעילה של פסטיבל קאן 2019, כך שגם הפרנקופילים ייהנו מהסרט בשפה הצרפתית.

ביום רביעי ה-5.2.2020 בשעה 19:30 יוקרן המותחן האינטליגנטי "פרשת המים", הסרט החדש מבית היוצר של זוכה האוסקר "ספוטלייט", בבימויו של הבמאי המוערך טוד היינס ("קרול", "הרחק מגן עדן"). מותחן מרתק המבוסס על סיפור אמיתי, שבאמצעות תצוגות משחק נפלאות של מארק רפאלו ואן האתווי מצליח לקחת את הצופה אל ליבה של פרשה שזעזעה את ארה"ב.

קניון נהריה_כרזת הסרט יוצאים מן הכלל_קרדיט צילום באדיבות בתי קולנוע לב