כותרת
> C;
1/1
ספורט

עמותת חיים ביחד – טניס שולחן, בחסות מטמנת עברון.

נהריה ספורטפורסם: 13.04.22 , 07:01ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: בר ליבני באדיבות מטמנת עברוןצילום תמונות: בר ליבני באדיבות מטמנת עברון

עמותת חיים ביחד – טניס שולחן, בחסות מטמנת עברון.

מעברון ומזרעה תפתח התקווה. בימים אילו של צום הרמאדן , ולפני חג הפסח , הפסחא. אפשר לראות 'אור בקצה המנהרה ' עמותת "חיים ביחד" אשר בתחילה היה בשיתוף פעולה בהקמת גן דו לשוני . הרחיבה לאחרונה את פעילותה מעבר לגן הילדים הדו לשוני- גן תות, ופתחה את קבוצת טניס שולחן "הפועל ביחד מזרעה עברון"- הקבוצה המשותפת הראשונה והיחידה בארץ.

אבנר, ושגיא שלו וליאור שלמה, הגו את הרעיון להחזיר את משחק טניס השולחן לקיבוץ עברון, משחק שהיה ענף ספורט מאד מפותח לפני כ-60 שנה בימים בהם גד צחורי האחד והיחיד אימן את ילדי הקיבוץ.

הרעיון התחיל מאימונים אישיים לחברי הקיבוץ עם המאמן יניב שפס, שחקן טניס שולחן ,אלוף ישראל בדרג ב', מאמן מקצועי שנרתם למשימה ומהר מאוד התפתח לחוג טניס שולחן לילדים ומשם לאימונים משותפים באולם הספורט החדש במזרעה.

קבוצת "הפועל ביחד מזרעה עברון" , התחילה את דרכה בליגה א' וזו רק ההתחלה.

מטמנת עברון נותנת חסות לקבוצה. "נפש בריאה בגוף בריא", ורואה בפעילות המשותפת צעד לשכנות טובה עם מבט לעתיד."

שגיא שלו:" החיים המשותפים שלנו כאן הם עובדה והשאלה החשובה היא איך אפשר לעשות אותם טובים יותר. התחלנו בגן ילדים ויחד עם התהליך לצמיחתו גם לבית ספר משותף, אנו ממשיכים כל הזמן להרחיב את מעגלי שיתופי הפעולה. הקבוצה שלנו- "הפועל ביחד עברון-מזרעה" היא צעד נוסף בכיוון של יחד טבעי ופשוט ומרגש לראות את מעגלי ההכרות הולכים וגדלים.

סלאח זיני חבר מועצת מזרעה שחקן בקבוצה: "זו הזדמנות לשבח את החבר שגיא שלו מעברון על החשיבה שהיא ערכית וללא גבולות למען השיתוף. ישר כוח על היוזמה הברוכה. תודה לפואד עווד ראש מועצת מזרעה שיש לו את המוכנות והוא תומך בכל הפעילויות. לאחר שהבאנו את המרוץ המוצלח - ׳רצים ביחד׳ למזרעה שנה שנייה ברציפות חלק מפסיפס גלילי של מרוצים קהילתיים, אנו מרגישים כמה זה תורם לחברה במזרעה ומוסיף לחיים המשותפים ולחיים בכפר בכלל. אני מקווה שדרך הספורט אנו נוכיח לכולם ולכל הסביבה שלנו שאפשר לחיות יחד. אני מאחל לכולם חג שמח.

למוסלמים – רמאדן קרים, לנוצרים פסחא שמח , ליהודים חג פסח שמח וכשר, לדרוזים חג הנביא שועייב יתרו. לכולם חגים שקטים של שלום.