כותרת
> C;
1/1

"עמך" חגג שבועות בגן הבוטני בנהריה

נהריה פורסם: 31.05.20 , 09:12ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: RITVO PHOTOGRAPHYצילום תמונות: RITVO PHOTOGRAPHY

מועדון עמך חגג את מסיבת השבועות השבוע בגן הבוטני זואולוגי בנהריה.

לראשונה ביום שלישי האחרון עמך ארגון ניצולי שואה בהובלתה של גב' דגנית אדן בשיתוף פעולה של שופות ביחד צפון ניו ג'רסי, מתנדבי מצעד הגבורה של מטה אשר ערכו מפגש ראשון מסוגו אחרי חודשים וחצי של ריחוק חברתי , התכנסו ונהנו לראשונה ממפגש פנים אל פנים באויר הצח ובצל עצי הענק בגן המקסים. איציק בן עמרם, מנהל הגן עשה כל שביכולתו להנעים את זמנם. מתנדבי מצעד הגבורה של מטה אשר תרמו מתנות יום הולדת לילידי הרבעון האחרון והנעימו זמנם בנגינה ושירה בציבור.

זמרות מקולות עמל הופיעו גם הן בשירה. הניצולים התכבדו בעוגות גבינה ופירות ולסיום קיבלו סיור מורחב בגן הזואולוגי. כיבדו בנוכחותם, רוית שטיינמץ מנהלת, מנהלת המשרד הישראלי של הפדרציה שותפות ביחד צפון ניו ג'רסי. לירז נפגי מנהלת רכזת קהילה, התנדבות ונגישות חברתית .

עמותת עמך - המרכז הישראלי לתמיכה נפשית וחברתית בניצולי שואה ובדור השני הוקמה בשנת 1987 על ידי ניצולי שואה ואנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש, על מנת להעניק טיפול נפשי, תמיכתי וחברתי לניצולי שואה ובני משפחותיהם.

מענה ייחודי ניתן כיום לצרכים הנפשיים והחברתיים של כ-18,000 ניצולי שואה ובני משפחותיהם. רשת של מועדונים חברתיים-שיקומיים פועלת בשניים עשר מרכזי עמך ברחבי הארץ. הצוות המקצועי עורך כ-46,000 טיפולי-בית בבתיהם של ניצולים מרותקים ומדריך כתשע מאות מתנדבים, המושיטים יד ומעניקים אוזן קשבת וחיבוק חם לניצולים. אירגון שהוקם ללא מטרות רווח . ובנהריה נותן מענה במיוחד לניצולים מנהריה ומטה אשר .


כתובת:

רח' לוחמי הגטאות 18, קומת כניסה, נהריה 2244730

טלפון:

04-6665566

פקס:

04-6665570

דוא"ל:

amcha_naharya@amcha.org

מנהלת מרכז נהריה: הגב' דגנית אדן

עמך ניצולים

עמך קולות עמל

עמך בגן

עמך מתנדבים