כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

ערב גאלה חגיגי בהיכל התרבות נהריה למועדון FRIENDS

נהריה תרבות ופנאיפורסם: 11.07.22 , 13:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בשבוע שעבר מועדוןFRIENDS מבית היוצר של ההסתדרות החדשה פתח שעריו, ביוזמתו של ארנון בר דוד אשר חזונו לקרב ולהביא את התרבות לכל ציבור העובדים והעובדות בישראל, מנהריה ועד אילת והכל במחירים סבירים ששווים לכל כיס.

ביום חמישי שעבר הוזמנו להיכל התרבות נהריה וועדי העובדים לערב פתיחה בו נחנך מועדון FRIENDS אשר מטרתו להנגיש את התרבות מהמרכז לפריפריה, לכל ציבור העובדים והעובדות, לכל חברי ההסתדרות הרשומים והכל במחיר אטרקטיבי.

ברחבת היכל התרבות הוגש מזנון עשיר, כיבדו בנוכחותם ארנון בר דוד, יו"ר ההסתדרות ואשר שמואלי, יו"ר ההסתדרות במרחב גליל מערבי, יו"ר היכל התרבות נהריה, כאשר לצדם עופרה אלקיים כהן, יו"ר נעמ"ת מרחב גליל מערבי ומנכ"לית היכל התרבות, יוסי וולף, מנכ"ל FRIENDS וקיבלו את האורחים הרבים שבאו מכל רחבי הגליל המערבי.

נחנך באופן רשמי וחגיגי בנוכחות יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד, אולם 'פרינדס' בעיר נהריה.
רשת מועדוני 'פרינדס' מבית ההסתדרות, שיצאה לדרך בשבועות האחרונים, תביא לציבור הישראלי בכל חלקי הארץ את מיטב אומני ישראל.
בשלב זה נפתחו מועדוני 'פרינדס' בערים: נהריה, ראשון לציון, באר שבע, דימונה, ירוחם ואילת.

מועדונים נוספים צפויים להיפתח בקרוב בערים נוספות ברחבי הארץ.

יו"ר ההסתדרות, ארנון בר-דוד אמר בהשקה: "אני שמח ונרגש להשיק את רשת מועדוני ״Friends" - תרבות ישראלית, לחברות וחברי ההסתדרות ולקהל הרחב.

אין יותר 'פילים לבנים', החזון שלי יצא אל הפועל וקיבל רוח חיים.

את רשת 'פרינדס' החלטתי להקים לאחר שירדתי לשטח ומצאתי את האולמות של ההסתדרות עומדים ריקים ושוממים מנפש אדם.

באותו הרגע החלטתי שיש לשדרג ולשפץ את האולמות ולפתוח את שעריהם לכולם, לרבות חברי וחברות ההסתדרות. על בסיס החזון הזה אנחנו בהסתדרות מחברים ומנגישים את התרבות לכלל האוכלוסיות בארץ, מצפון ועד לדרום ללא שום הבדל גיאוגרפי.

התרבות מחיה, התרבות מלכדת, התרבות היא של כולנו.

אני רוצה להודות לכל העוסקים במלאכה, ליוסי וולף מנכ"ל הרשת, לעופרה אלקיים כהן מנכ"לית 'פרינדס' נהריה, יו"ר נעמת במרחב גליל מערבי ומנכ"לית היכל התרבות, ולאשר שמואלי יו"ר ההסתדרות מרחב גליל מערבי ויו"ר היכל התרבות נהריה".

ארנון בר דוד יצא עם בשורה, "אין כמו אשר שמואלי ועופרה אלקיים כהן. ברגע שהם מחליטים על משהו הם אינם מוותרים והדבר הבא הוא שדרוג הכיסאות בהיכל התרבות בנהריה, כי לתושבי הגליל המערבי מגיע הטוב ביותר".

עופרה אלקיים כהן, יו"ר נעמת ומנכ"לית היכל התרבות הייתה נרגשת ביותר שהיוזמה שהחלה בהיכל התרבות נהריה יצאה לדרך ומומשה.

היכנסו לאתר של היכל התרבות והיו קשובים לכל האירועים הבאים כאשר יופיע טובי האומנים בארץ מעל בימת ההיכל, כן! אצלנו בנהריה.

ההופעה הייתה עם בועז שרעבי, עם מיטב שיריו "אם את עדיין אוהבת אותי", "לתת", "את לי לילה", "הלוואי", "היה חזק חבר", "כשאת נוגעת בי" ורבים אחרים.

ואלרי חמאתי, שהתפרסמה בתוכנית הריאלטי 'הכוכב הבא' ביצעה את שיריה "ככה לוותר", "מנגינה" ו "" Ann Mallet הייתה האורחת של שרעבי כאשר היא מביאה משב צעיר ורענן.

בתאריך 6.7.22 המחזמר הלהקה. בתאריך 21.7.22 רביב כנר, ב13.9.22 אינתה עומרי מהרו לרכוש כרטיסים.

צילום RITVO PHOTOGRAPHY