כותרת
> C;
1/1
נהריה

ערב הוקרה למתנדבי נהריה

נהריה נהריהפורסם: 15.01.20 , 10:08ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ערב הוקרה התקיים השבוע בהיכל התרבות בנהריה, לכבודם של כ-800 מתנדבי העיר, בתנועת של"מ.

יוכי דוברצקי, יו"ר של"מ שהנחתה את הערב, הודתה למר רונן מרלי, ראש העיר נהריה על שיתוף הפעולה ועל הערב שבו הוא נותן חסות.

סיפרה על תנועת של"מ שהיא תנועה ארצית, ועל כך שסניף נהריה הוא הגדול ביותר בכל התנועה.

הוא מונה היום כ-800 חברים אשר פועלים בכל מיני תחומים וליתר דיוק, ב- 34 אפשרויות התנדבות מחינוך לגיל הצעיר ועד התנדבות בבית הקשיש, יד שרה, בית החולים, אור ירוק/זה"ב, חברים לרפואה, מועדניות ואחרים.

השנה נבחרו 10 מתנדבים שפועלים שנים למען נהריה: אסתר היינברג שנבצר ממנה להגיע, אלקה ליטמן, רחל שטרנשוס, דליה שרעבי, טובה רון, שמואל גולד, שרה מנור, משה ממן, חיים אוחיון ויהודית אטקין.

יוכי בדבריה: "זכרו, כולכם מצטיינים אך אין אנו יכולים לתת 800 תעודות לכולם, בכל שנה אנחנו בוחרים לתת תעודות הוקרה לאנשים על התמדה, מסירות וייחודיות ההשראה שהם נותנים, כולנו מקווים שתמשיכו בעשייה, הנתינה מעשירה את הנותן ואת המקבל".

כמו כן, אני רוצה לספר לכם שזכינו באות המופת מהנשיא פרס ז"ל, על פרוייקט חברים לרפואה ובנוסף במגן שר הרווחה על תרומה לקהילה.

יוכי דוברצקי, בירכה את מתנדבי של"מ לרגל שנת הפעילות החדשה והעניקה לרונן מרלי, ראש העיר זר פרחים על תרומתו לשל"מ.

בנוכחות: רונן מרלי ראש העיר נהריה, אייל וייזר סגן ראש העיר, אילן וקנין ראש מינהל חינוך וקהילה, מתנדבים ומשפחותיהם.

רונן מרלי, ראש עיריית נהריה, בראשית דבריו אמר שיש לנו עיר נפלאה שבה כולם ערבים זה לזו ולכן הצוות ואנשים טובים ניקו מהר את העיר כי מאוד חשוב לחזור לשגרה.

בירך את המתנדבים ואמר: "מפעל ההתנדבות של תנועת של"מ נהריה, הפך לעוגן אנושי עבור הרשות המקומית".

בתוכנית האומנותית הופיע ד"ר רפי קישון שהוא וטרינר במקצועו, בנו הבכור של העיתונאי והיוצר, אפרים קישון ובעל זכויות היוצרים של כל יצירותיו בארץ ובעולם.

קישון מרבה להופיע באמצעי התקשורת בנושאים הדנים בקשר שבין האדם לטבע, ההגנה על ערכי טבע ונושאים חינוכיים אחרים הקשורים לסביבה אך הפעם קישון כמנהל עזבונו של אביו, בחר להרצות בהומור על יצירותו של אביו אפרים קישון, שכתב למעלה מחמישים ספרים בשפה העברית, אשר תורגמו ל-37 שפות.

קישון מכר למעלה מ- 45 מליון עותקים מספריו ברחבי העולם והוא נחשב לסופר ולסאטיריקן הישראלי המתורגם והנמכר ביותר בשפה העברית.

סיפר על הילדות בהונגריה, על השואה בקצרה ועל הקליטה בארץ, הראה קטעים מסרטים שאביו עשה: ארבינקה, השוטר אזולאי, סאלח שבתי ואחרים.

צילום גלריה: RITVO PHOTOGRAPHY

צילום: RITVO PHOTOGRAPHY
 
צילום: RITVO PHOTOGRAPHY
 
צילום: RITVO PHOTOGRAPHY
 
צילום: RITVO PHOTOGRAPHY