כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

ערב עם הלהקה 'ג'יין בורדו' בנקרות

נהריה תרבות ופנאיפורסם: 08.06.21 , 10:05ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בחודשים מאי יוני, במסגרת 'ים של גליל מערבי', אשר פותח את עונת הקיץ מידי שבוע בערבי חמישי, תושבי הגליל המערבי בעלי המזל זוכים לצפות במופע צבעוני ותרבותי בנקרות בליווי תאורה וחברה טובה.

ביום חמישי שעבר הופיעו ההרכב של ג'יין בורדו- דורון טלמון הסולנית, עם בן זוגה, מתי גלעד ואבי בתה כאשר היא מדגישה שהם הורים טריים.

'למרות ששנת הקורונה עשתה לנו מאוד טוב ליצירה' כך היא אומרת מעל הבמה, הותירה להם זמן לאסוף חומרים ולעשות מוסיקה לאלבום הרביעי, באווירה נפלאה שיש רק בנקרות.

ג’יין בורדו נוסדה לפני כעשור כשטלמון חברה לגלעד וחברים נוספים מבית הספר רימון

בו למדו.

הם הביאו משב רוח רענן של פולק קאנטרי אמריקאי בעברית.

ב־2014 יצא שירם הראשון "עינב", ואחריו הלהיטים "איך אפשר שלא" ו"ויסקי" שהקפיצו אותם לפלייליסט הנחשק של תחנות הרדיו, לראש מצעדי הפזמונים ולמועדון אלבומי הזהב.

ביום חמישי הם פתחו את סיבוב ההופעות במקום הכי קסום והכי יפה בארץ כאשר מעל 400 איש צפו במופע והכרטיסים אזלו הרבה קודם לכן.

היה יפה לראות את הקהל מזמזם את המילים של השירים.

בין הנוכחים ניתן היה לפגוש את משה דוידוביץ ראש המועצה, סילס מנכ"ל החברה הכלכלית, יעל רון בן משה חברת הכנסת מטעם מפלגת כחול לבן מנכ"​לית המפלגה ויו״ר הסיעה, גלי רז מנהל מחלקת תיירות ונופש במטה אשר, אלברט פנחס מנכ"ל הנקרות, ליאת הלוי הכהן מנהלת השיווק, קבוצת ריצה אדרנלין עם שרונה שליו מאיר, טל לביא מפיקה גלילית מקומית, תיירנית ובעלת הבלוג 'גליליות לשבת' מנחת מפגשים ואחרים.

ביום חמישי הקרוב תופיע מארינה מקסמיליאן.

מחלקת תרבות, מחלקת תיירות ונופש ומועצת מטה אשר מתכוננים לקיץ חם עם תיסלם שחוגגת 40 שנה לצאת האלבום 'רדיו חזק' בחוף אכזיב ב-22.7.21 אל תחמיצו כרטיסים אפשר לקנות באתר של ים גליל מערבי.

צילום: RITVO PHOTOGRAPHY