כותרת
> C;
1/1
תלמידים ונוער

פותחים שנה עם תנועות הנוער

נהריה תלמידים ונוערפורסם: 25.09.19 , 11:41ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

במהלך חודש ספטמבר מתקיים "שבוע תנועות הנוער" בנהריה, שבוע זה כולל הפסקות פעילות בבתי ספר שונים, פסטיבלים לפתיחת שנה של כל תנועות וארגוני הנוער, פרסום עירוני ועוד. מטרתו של שבוע זה היא לחזק את פעילות תנועות הנוער והדגשת חשיבותן בחברה שלנו ובנוסף, לחזק את קשר התנועות לקהילה ובכך לעודד ילדים ובני נוער לקחת חלק בפעילויות השנתיות.

תנועות הנוער בישראל מחנכות, כל אחת בהתאם לדרכה הייחודית. המוקד הוא החינוך לקבלת אחריות ולגילוי יוזמה, לפיתוח מחויבות חברתית ולפיתוח מנהיגות תוך התנסות מעשית בתחומים אלו. בני הנוער עצמם מובילים את הפעילויות השונות בתנועות, פעילויות חווייתיות מגוונות כמו הדרכה, טיולים, סמינרים ועוד. זו הזדמנות להתפתחות אישית ולביטוי כישורים אישיים.

בנהריה נחנכת שנת פעילות חדשה וייחודית עבור תנועות וארגוני הנוער השונים לאחר שבחצי השנה האחרונה בהמשך לחזון החינוכי לחיזוק תנועות הנוער אותו מוביל ראש העיר רונן מרלי, עיריית נהריה דאגה למעבר התנועות שהיו במקלטים לתוך מבנים חדשים שיהוו עבורם בית לפעילות הענפה. במהלך חודש ספטמבר מתקיימות בבתי הספר השונים הפסקות פעילות מיוחדות עם התנועות והארגונים. בנוסף יתקיימו פסטיבלים לפתיחת השנה עם מגוון פעילויות לילדים ונוער בחלק מהסניפים והקינים, וגם במועדוני הנוער השונים.

לפרטים נוספים אודות תנועות, ארגוני ומועדוני הנוער השונים בנהריה ניתן לפנות דרך דף הפייסבוק – 'יחידת הנוער נהריה' ועמוד האינסטגרם – Noar_Nahariya

צילום: יחידת הנוער עיריית נהריה