כותרת
> C;
1/1
נהריה

פסטיבל פסח אורבני בנהריה

נהריה נהריהפורסם: 08.04.19 , 12:50ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

פסטיבל פסח אורבני בנהריה

קניון נהריה יערוך לרגל חג הפסח פסטיבל אורבני מקפיץ, אנרגטי ואינטראקטיבי עם מוקדמות אליפות העולם בברייקדאנס עם פרסים שווים גם לקהל, מסיבת רחוב בלתי נשכחת ומתחם ג'אגלינג להתנסות חופשית

הכניסה וההשתתפות בחינם

קניון נהריה יערוך בחול המועד פסח פסטיבל אורבאני עם מופעים מעוררי התפעלות ואטרקציות לכל המשפחה, כשהכניסה וההשתתפות תהיה בחינם.

ביום ראשון ה-21.4.19 בין השעות 14:00 ל-18:00 יתקיימו אירועי מוקדמות אליפות העולם בברייקדאנס, כשרקדני ברייקדאנס מכל רחבי הארץ וכוחות מקומיים יגיעו להפגין את הביצועים הטובים ביותר, מול צוות שיפוט מקצועי. הזוכים בתחרות יזכו בפרסים שווים ויקרים כמו אוזניות ורמקולים איכותיים מתנות אוטופון נהריה, יש תקשורת וקניון נהריה וגם מתמודדים מהקהל שיפגינו ביצועים מרהיבים יוכלו לזכות בהפתעות שוות. הציבור הרחב מוזמן להגיע ולחזות במופעים המרתקים ולראות מי יקטוף את המקום הראשון ויהיה אלוף האלופים של קניון נהריה. המבקרים ייהנו ממופעים של הרקדנים הטובים בישראל ויתהו איך זה שכוח המשיכה לא פועל עליהם.

ביום שני ה-22.4.19 בין השעות 15:00-19:00 תתקיים מסיבת רחוב מטורפת - ריקודי רחוב של "אריות ציון", בשילוב ראפר על המיקרופון, יבוצע ריקוד המוני בשיתוף הקהל. הצופים יוזמנו לקחת חלק וללרקוד יחד עם המקצוענים במסיבת רחוב מגניבה ובלתי נשכחת. במקביל לפעילות זו ביומיים של הפסטיבל הילדים ייהנו ממתחם ג'אגלינג ויתנסו בעצמם באמנות הכדורים החמקמקה.

ביום רביעי ה-24.4.19 בין השעות 10:00 עד 14:00 יתקיים יריד אביב, שיציע פעילויות יצירה כגון הכנת פרחי נייר, תליית משאלות על עץ המשאלות המיוחד שיגיע לקניון, דוכני מכירה ססגוניים של מוצרי אמנות, תכשיטים ייחודיים ותוצרת מקומית גלילית משובחת.

כתובת: רחוב האירית 2, נהריה.

צילום: דביר רוזן- אריות ציון