כותרת
> C;
1/1
התפתחות אישית

פרופ' עאסי מהמרכז הרפואי לגליל נבחר לאחד מעשרת המרצים מעוררי ההשראה במדינה

נהריה התפתחות אישיתפורסם: 11.04.19 , 09:16ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מנהל מחלקה פנימית א' במרכז הרפואי לגליל, פרופ' נימר עאסי, נבחר לאחד מעשרה מרצים מכל רחבי המדינה, שיקבלו את אות "מרצה מעורר השראה", מטעם התאחדות הסטודנטים הארצית, על היותו מרצה מצטיין בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר-אילן ע"ש עזריאלי בגליל.

האות מוענק זו השנה השלישית ברציפות מטעם התאחדות הסטודנטים הארצית ונועד להביע את הערכת והוקרת הסטודנטים לאנשי הסגל מכלל המוסדות להשכלה גבוהה, שהותירו את חותמם עליהם.

האות יוענק לפרופ' עאסי ולשאר המרצים הזוכים בטקס שייערך בקרוב במוזיאון תל אביב.

לרגל זכייתו העניק מנהל המרכז הרפואי, ד"ר מסעד ברהום, לפרופ' עאסי, תעודת הוקרה, בשם הנהלת המרכז הרפואי ועובדיו.

פרופ' עאסי סיים את לימודי הרפואה בשנת 87' באוניברסיטת לובן בבלגיה ואת התמחותו בתחום הרפואה הפנימית עשה בביה"ח רמב"ם.

הוא ערך את התמחותו בתחום הכבד באוניברסיטת מניטובה בקנדה, ואת התמחותו בהשתלת כבד עשה באוניברסיטת לונדון שבאנגליה ובאוניברסיטת אונטריו בקנדה.

בשנת 99' החל את עבודתו במרכז הרפואי זיו בצפת, שם הקים את השירות למחלות כבד.

מחקריו פורסמו בכתבי עת רפואיים בינלאומיים והוא נחשב למרצה מבוקש ובעל שם עולמי בתחום הכבד.

בארבע השנים האחרונות משמש פרופ' עאסי בתפקיד מנהל מחלקה פנימית א' במרכז הרפואי לגליל, ובמקביל הוא כאמור משמש מרצה בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר-אילן ע"ש עזריאלי בגליל.

פרופ' עאסי: "אני מודה להתאחדות הסטודנטים הארצית על הבחירה. אין כמו דעתם של הסטודנטים, מכיוון שמדובר בבחירה האמיתית והכנה ביותר.

תחום הוראת הרפואה נמצא בנשמתי, וכל עוד יהיה לי את הזמן הדרוש, אמשיך ללמד ולהרצות בפני סטודנטים לרפואה, סטאז'רים ומתמחים.

כמו כן, ברצוני להודות למנהל המרכז הרפואי, ד"ר מסעד ברהום, לנשיא אוניברסיטת בר-אילן, פרופ' אריה צבן, ולדיקן הפקולטה, פרופ' קרל סקורצקי, על תמיכתם".

מנהל המרכז הרפואי, ד"ר מסעד ברהום: "מדובר בכבוד גדול עבור הפקולטה לרפואה בגליל, אוניברסיטת בר-אילן, המרכז הרפואי לגליל ועבור פרופ' עאסי.

בשם הנהלת המרכז הרפואי וצוות העובדים, אני מברך את פרופ' עאסי ומאחל לו המשך הצלחה הן במרכז הרפואי שלנו והן כמרצה בפקולטה לרפואה בגליל של אוניברסיטת בר-אילן ע"ש עזריאלי".

ד"ר ברהום מעניק לפרופ' עאסי את תעודת ההוקרה

צילום: רוני אלברט