כותרת
> C;
1/1
ספורט

פרנקו ממשיך על הקווים בעין שרה

נהריה ספורטפורסם: 26.07.20 , 14:39ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

רק לפני כ10 ימים סגרה עירוני נהריה את עונת 19-20,אבל במועדון כבר חושבים על העונה החדשה ,בסוף השבוע האחרון הודיעו במועדון על סיכום בין נהריה למאמן פרנקו שהחתימה הרשמית בין הצדדים תהיה רק לאחר תשעה באב.

את עונת 19-20 עבור עירוני נהריה אפשר להגדיר משתי כיוונים ,מצד אחד הקבוצה עשתה הישג גדול עצם העפלתה לגמר גביע המדינה לראשונה בתולדות המועדון של נהריה ,ומצד שני הקבוצה נכשלה בליגה מכך שהקבוצה לא הצליחה להגיע למשחקי הפלייאוף .

כצעד ראשון לקראת העונה הודיעו במועדון הסגול ביום שישי האחרון על כך שהמאמן דני פרנקו ימשיך עונה נוספת בסגול והחתימה הרשמית בין הצדדים תתקיים רק אחרי תשעה באב .

כעת לאחר שהחתימה של פרנקו תהיה סופית יחלו במועדון בבניית סגל השחקנים לעונה החדשה ,שהשחקן היחיד שכרגע חתום לעונה נוספת מהעונה שחלפה הוא הרכז ניב משגב ,לפרנקו ברור שהתקציב של הקבוצה בעונה הבאה יקטן לעומת העונה שהייתה ומעניין יהיה לדעת איזה סגל יצליח להעמיד המאמן בעונת המשחקים 20-21.

בעניין אחר עופר רחימי שהיה עוזרו המאמן של פרנקו בעונה שהסתיימה עזב וחתם בשורות קבוצת מכבי אשדוד כמאמן ראשי בליגה הלאומית

העונה החדשה בליגת העל תפתח ב18 אוקטובר שכולם מקווים שנגיף הקורונה יהיה כבר מאחורינו וקהל אוהדים יורשה להיכנס למשחקים ולחזור למעט נורמליות של משחקי הספורט שכולם כל כך אוהבים .

צילום - מיכה פישנזון