כותרת
> C;
1/1
lifestyle

פתאום, כולם מדברים על קילומטרים!

נהריה lifestyleפורסם: 11.09.19 , 10:57ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מתי בפעם האחרונה הסתכלתם על מד הקילומטראז שלכם ברכב? סביר להניח שאם לא עשיתם טסט לאחרונה אתם לא ממש יודעים כמה קילומטראז' הרכב שלכם נסע בחודש האחרון. סיכויים גבוהים, שאתם עוקבים אחר מד הדלק ומד המהירות, אך כמה קילומטראז' האוטו שלכם נסע לא נראה שאתם ממש יודעים. אז כדי לדעת שתכניות החדשות שחברות הביטוח מציעות יגרמו לכם לעקוב אחר הקילומטראז ברכב באופן קבוע.

תכירו, מגבלת הקילומטרים הקרובה לרכב שלכם

חברות הביטוח החליטו להציע תכניות ביטוח חדשות וכולם קפצו על הגל. הדבר החם בשוק ביטוחי הרכב הוא מגבלת הקילומטרים. אם בעבר כל מה שהטריד אתכם בשלב הצעת ביטוח רכב הוא כמה הביטוח עולה ומה הוא מכסה. עכשיו חברות הביטוח אומרות לכם, חברים, תסתכלו על כמה אתם נוסעים. כמו שהקילומטרים שהרכב שלכם נוסע משפיע על השווי שלו בעת מכירת הרכב אז גם בביטוח רכב אתם יכולים להרוויח אם אתם נוסעים מעט.

המהפכה הדיגטלית של עולם הביטוח

זה לא סוד שחברות הביטוח מעבירות את הפעילות לאתרי האינטרנט. כך הן יכולות להציע מחירים אטרקטיביים במיוחד. שימו לב לחברת הכשרה שהשיקה בשנה האחרונה את גו ביטוח המציע ביטוח רכב וביטוח דירה במחירים משתלמים. אחרי ההשקה של גו, חברות הביטוח לא נשארו אדישות וגם הן מציעות שירותים דיגיטליים מקיפים. כמו בשירותי הדיגיטל גם פוליסות הביטוח מתאימות עצמן לרוח התקופה ומבצעות ריענון לפוליסות השונות.

מה אומרות תכניות הביטוח החדשות?

בכללי חברות הביטוח מציעה תכנית עם הגבלת קילומטרים לנוסעים עד 12 אלף קילומטרים בממוצע בשנה. מבוטחים שהצטרפו לתכניות החדשות יקבלו הנחה משמעותית בביטוח הרכב. חברת הראל השיקה את הראל סוויץ בה היא מדגישה שהראל סוויץ' מתאימה למי שנוסע ברכבת, נוסעים מעט בעיר או בעלי רכב שני. כלל יצאו עם כלל מטראז אשר מאפשרת הנחה של עד 50 אחוזים לנוסעים מעט וכך חברת הפניקס מציעה מחיר משתלם לנוסעים מעט.

האח הגדול בשליטה מרחוק?

החשש הגדול של המבוטחים מתכניות שמגבילות את הנהג היא איך יתבצע בעצם המעקב. האם יהיה מעקב אחר הנסיעה שלהם? האם זה אומר שעכשיו החברות ידעו לאן אתם נוסעים וידעו בדיוק כמה אתם נוסעים? לא בדיוק. חברות הביטוח אומרות שאין אמצעי מעקב על הרכבים וכנראה שלא תצטרכו לצלם את הקילומטראז' של הרכב בכל חודש וחודש. כלל ביטוח אף הלכו צעד אחד קדימה וציינו מפורשות כי הם לא דורשים התקנה של אמצעיים טכנולוגיים מצד הלקוח. זה אכן מרגיע את רוב המבוטחים אך מעלה תהיות על מידת המעקב ומידת המידע שאנחנו נותנים לחברות הגדולות. בנוסף, צריך לברר היטב מול החברות המה קורה האם אתם עוברים את המגבלה הזו בגלל החלטה ספונטנית לחופשה באילת או מכל סיבה אחרת שמאפייני הנסיעה שלכם השתנו.

אז איך ממשיכים מכאן?

מגוון תכניות הביטוח מאפשרות תחרות בריאה שממנה הלקוחות רק ירוויחו. האם תכנית מגבלת קילומטרים באמת משתלמת לכל אחד? לא בטוח. התכנית מתאימה ללקוחות שממעיטים ליסוע ולכן נהגים שנוסעים קילומטרים רבים בדרך לעבודה פחות יתאימו. עם זאת כדי לדעת כי חברות הביטוח מציעות תכניות ביטוח מותאמות באופן אישי וישנן תכניות שמציעות הנחות ללא מגבלת קילומטרים ומושפעות מגורמים אחרים, לכן סביר להניח שתמצאו תכנית המתאימה לכם.

כדי לדעת - באתר go ביטוח תוכלו להזמין בכל עת ביטוח רכב או ביטוח דירה זאת ללא מגבלות וללא מבצעים לטווח קצר תוך מספר דקות מהטלפון הסלולרי שלכם.