כותרת
> C;
1/1
אירועים

פתיחת משחקי הליגה למקומות עבודה

נהריה אירועיםפורסם: 10.01.22 , 14:38ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ביום שלישי שעבר, באירוע מדהים, חגיגי ומרשים נפתחו משחקי הליגה למקומות עבודה. הפועל מרחב גליל מערבי, למרות הקורונה החליטו לפעול למען חידוש משחקי הליגה למקומות עבודה.

הוענק מגן הוקרה ליורם אורנשטיין, מנכ"ל מרכז הפועל.

בתוכנית האומנותית הופיע שמעון בוסקילה עם גלעד דוברצקי על התופים, נהרייני לשעבר, שהרים את המכובדים.

כבר מזמן היכל התרבות נהריה לא נראה שמח כל כך.

כיבודו בנוכחותם: יורם אורנשטיין- מנכ"ל מרכז הפועל, אשר שמואלי- יו"ר ההסתדרות במרחב, ראשי וראשות ועדים, חברי וחברות ועדים, שחקני ושחקניות הליגה למקומות עבודה הפועל מרחב גליל מערבי, מאמנים, שופטים, קבוצות כדורשת נשים של עיריית עכו, בית משפט עכו, בי"ח מזור, המרכז הרפואי לגליל ושירותי בריאות כללית.

קבוצות קט רגל של עיריית עכו, מפעלי שטראוס, שירותי בריאות כללית, קק"ל, חברת החשמל ומילועוף וכן קבוצת ריצה של שירותי בריאות כללית.

עופרה אלקיים כהן: "עברנו שנתיים קשות בהן שותקו רוב ענפי הספורט, התרבות ושגרת חיינו הופרה, אנו בעיצומו של גל תחלואה נוסף, עם ההתאוששות האיטית והתחדשות פעילות הספורט בענפים שונים קט רגל, כדורשת וריצה, נייחל לתקופה טובה יותר ופריחה ופיתוח של ענפי ספורט נוספים.

במסגרת עידוד הספורט במקומות העבודה ובכלל, השיקה ההסתדרות את אפליקציית "עובדים בריא" זאת כחלק מחזונו של יו"ר ההסתדרות, ארנון בר דוד לקיים אורח חיים בריא ופעיל בקרב ציבור העובדות והעובדים.

האפליקציה מציעה אימונים אישיים עד הבית, ספירת צעדים ומגוון של פעילויות ספורטיביות לעידוד הספורט ובריאות העובד/ת ורווחתו מתוך ראיה של "נפש בריאה בגוף בריא" ההופכים להיות בראש סדר העדיפויות במקומות העבודה ובארגונים".

עופרה הדגישה שהייתה שמחה לראות עוד מקומות עבודה מצטרפים לנפש בריאה בגוף בריא.

במעמד זה אני מבקשת להודות לראש העיר, מר רונן מרלי על הקצאת המגרשים ואולמות הספורט, למשה שטרית מנהל מחלקת הספורט, על הסיוע והאכפתיות, לשמעון לנקרי ראש עיריית עכו ויניב אשור מנכ"ל עיריית עכו.

לעו"ד מוחמד ספייה רכז הליגה, לקפטנים והקפטניות שלנו, לוועדי העובדים על תרומתם לפיתוח ענפי הספורט בעמותה.

תודה מיוחדת לך אשר שמואלי, על שנתת בי אמון ואת ברכת הדרך לפתוח את העמותה ולעמוד בראשה".

אשר שמואלי נשא דברים בקצרה והודה לעופרה על שהתעקשה לפתוח את הליגה למקומות עבודה, מפעל חשוב לגוף ולנפש.

לבסוף, שמואלי ואלקיים כהן הזמינו את יורם אורנשטיין, מנכ"ל הפועל, מעמודי הטווח של הספורט הישראלי, שחקן כדור רגל לשעבר מן הבולטים ואחד האנשים החשובים ביותר בספורט הישראלי ובמרכז הפועל, לקבלת מגן הוקרה, על המגן היה רשום עיטור "על תרומתך רבת השנים לקידום הספורט בישראל ובמקומות העבודה, מוקירים ומעריכים".

לאחר מכן, עלה שמעון בוסקילה האדיר שהקפיץ את הקהל בשירים שכתב והלחין והדהים את הקהל בשנינותו וחוש ההומור בשפה המרוקאית ואפילו הזמין לקדמת הבמה את גלעד דוברצקי, הבן של שלמה דוברצקי ז"ל ויוכי דוברצקי שתבדל לחיים ארוכים.

בוסקילה ציין כמה הוא אוהב להגיע לנהריה בגלל החבר הטוב שלו והקדיש שיר לאמא של אודי בן הרוש, הערב היה כולו חגיגה של ממש.

צילום RITVO PHOTOGRAPHY