כותרת
> C;
1/1

פתיחת עונת המינויים בהיכל התרבות בנהריה

נהריה פורסם: 27.11.22 , 15:20ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: Ritvo photpgraphyצילום תמונות: Ritvo photography

פתיחת עונת המנויים22/23

ביום שלישי, בהיכל התרבות נהריה מרכז הצפוני לאומנויות התרגשו לפתוח את עונת המנויים לשנת 22/23, שלקראתה הושקעו מאמצים רבים כדי להביא את מופעי התרבות המדוברים, האיכותיים והטובים בישראל, להנאת תושבי נהריה, הגליל המערבי וכל אזור הצפון.

ביום שלישי נפתחה עונת המינויים בחגיגיות כאשר נגן נבל קבל את פני האורחים. בניצוחם ובהובלתם של אשר שמואלי, יו"ר הנהלת היכל התרבות נהריה המרכז לאומניות הבמה הצפוני, עופרה אלקיים כהן מנכ"לית היכל התרבות .כיבדו את האירוע בנוכחותם: משה דוידוביץ ראש מועצת מטה אשר ויו"ר קו עימות, שמעון גואטה, ראש מועצת מעלה יוסף, תושבי נהריה והגליל.

עופרה כהן אלקיים :" היכל התרבות נהריה מזה שנים מהווה מרכז התרבות והבילוי בגליל המערבי. פתחנו עונה ייחודית עם ההצגות הכי טובות והכי חדשות ממיטב התאטראות בארץ. גם הפעם לא התפשרנו והבאנו את ההפקות הכי מצליחות!

שמחה לראות מגוון רחב של קהל מכל רחבי הגליל המערבי. כ 2000 מנויים

בעונה זו ומבטיחה עונה בשיאה. תודה ליור ההנהלה אשר שמואלי, לראש עיריית נהריה רונן מרלי, משה דוידוביץ ראש המועצה של מטה אשר, שמעון גואטה ראש המועצה של מעלה יוסף ואייל שמואלי ראש מועצת כפר ורדים. תודה ענקית על שיתוף פעולה אזורי מנצח למען התרבות בגליל המערבי.

"ההצגות נבחרו בקפידה. ההצגה הפותחת את העונה ברוך ג'מילי של התאטרון העברי . מידי שנה ההתרגשות בשיאה. עופרה אלקיים כהן: "אני שמחה שהקהל הנאמן מנהריה והגליל המערבי הביאה אמון וחזר בגדול. השותפויות המצוינות שהקמנו לאורך שנים הולכות מתחזקות ומתהדקות. מפעל מנויי התאטרון משותף למועצה האזורית מטה אשר, למועצה האזורית מעלה יוסף, לנהריה והשנה נוספו כפר ורדים והאזור כולו. אנו נמשיך להביא את התרבות במיטבה כי המרכז הוא כאן בגליל המערבי ובנהריה בפרט."

תודה מיוחדת ליו"ר הנהלת ההיכל אשר שמואלי על השותפות והגיבוי רבת השנים במינוף היכל התרבות. אנו נמשיך להשקיע, לשדרג ולפתח את ההיכל. בנוסף להנגשה ולשיפוץ ההיכל והתוכנות המתקדמות שמקבלים את הקהל. סיימנו את בניית המעלית והרחבת הלובי העליון. בעתיד צפויות עוד הפתעות רבות בנושאי התכנים והפעילות בשם אשר ובשמי זו הזדמנות להודות לוועדת ה רפרטואר שעושה עבודה מקצועית ואיכותית בבחירת ההצגות ולחברה עמותת הנהלת היכל התרבות , לצוות המקצועי אשר משרה אווירה ביתית וזה ייחודו של ההיכל.

בסדרה השנה ישנם 7 מופעים מדהימים: כאשר ברוך ג'מילי של התאטרון העברי פתח את העונה נשארו עוד יומיים יום חמישי ושבת בנהריה. משוגע עליה קומדיה נהדרת של הבימה בשיתוף תאטרון חיפה, ברוכים הבאים לגיהינום, תאטרון בית ליסין, ברלין התאטרון העברי , מניין נשים תאטרון הבימה בשיתוף תאטרון באר שבע, צניחה חופשית תאטרון חיפה, שיפוצים, תאטרון בית ליסין.