כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

פתיחת עונת המנויים 21/22 בהיכל התרבות נהריה

נהריה תרבות ופנאיפורסם: 21.10.21 , 11:28ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ביום שלישי, לאחר שנה מאתגרת בתחום התרבות, בהיכל התרבות נהריה מרכז הצפוני לאומנויות הבמה מתרגשים לבשר על פתיחת עונת המנויים לשנת 2022-2021, שלקראתה הושקעו מאמצים רבים כדי להביא את מופעי התרבות המדוברים, האיכותיים והטובים בישראל, להנאת תושבי נהריה, הגליל המערבי וכל אזור הצפון.

ביום שלישי נפתחה עונת המינויים.בניצוחם ובהובלתם של אשר שמואלי, יו"ר הנהלת היכל התרבות נהריה המרכז לאומניות הבמה הצפוני, עופרה אלקיים כהן מנכ"לית היכל התרבות . כיבדו את האירוע בנוכחותם: רונן מרלי, ראש עיריית נהריה, משה דוידוביץ, ראש מועצת מטה אשר, שמעון גואטה, ראש מועצת מעלה יוסף, לי-את כהן לוי, מנכ"לית אשכול רשויות גליל מערבי הד"ר אורנה שמחון מנהלת מחוז צפון משרד החינוך יחד עם בעלה שלום שמחון שר התמ"ת לשעבר. ואישים חשובים נוספים, תושבי נהריה והגליל

עופרה כהן אלקיים: "ההצגות נבחרו בקפידה.

ההצגה הפותחת את העונה מחזמר עם תזמורת חיה על הבמה "אור" של התאטרון העברי . מידי שנה ההתרגשות בשיאה ובמיוחד לאחר כשנתיים מאתגרות שבה נאלצנו לסגור את סדרות התאטרון ואת התרבות בכלל, אני שמחה שהקהל הנאמן מנהריה והגליל המערבי הביא אמון וחזר בגדול.

השותפויות המצוינות שהקמנו לאורך שנים הולכות מתחזקות ומתהדקות.

מפעל מנויי התאטרון משותף למועצה האזורית מטה אשר, למועצה האזורית מעלה יוסף, לנהריה והשנה נוספו כפר הוורדים והאזור כולו.

אנו נמשיך להביא את התרבות במיטבה כי המרכז הוא כאן בגליל המערבי ובנהריה בפרט."

תודתי ליו"ר הנהלת ההיכל, אשר שמואלי על השותפות והגיבוי רבת השנים במינוף היכל התרבות.

אנו נמשיך להשקיע, לשדרג ולפתח את ההיכל.

בנוסף להנגשה ולשיפוץ ההיכל והתוכנות המתקדמות שמקבלים את הקהל, בימים אלה אנו משלימים את בניית המעלית והרחבת הלובי העליון.

בעתיד צפויות עוד הפתעות רבות בנושאי התכנים והפעילות.

בשם אשר ובשמי, זו הזדמנות להודות לוועדת הרפרטואר שעושה עבודה מקצועית ואיכותית בבחירת ההצגות ולחברה עמותת הנהלת היכל התרבות, לצוות המקצועי אשר משרה אווירה ביתית וזה ייחודו של ההיכל.

בסדרה השנה ישנם 7 מופעים מדהימים: 'אור', התאטרון העברי ,הדירה של רוזה תאטרון באר שבע, זאקופנה שלי תאטרון הבימה, דרך השלום של תאטרון באר שבע, סינית אני מדברת אליך, תאטרון בית לסין, בעלת בית, תאטרון בית לסין, גדר חיה של התאטרון הקאמרי.

כל ההצגות עם בכירי השחקנים.

'אור' הוא מחזמר שמלווה בשירה של מלכת הזמר העברי, שושנה דמארי שאותה מגלמת נאוה מדינה האגדית שמאד מזכירה את שושנה דמארי עם קולה הענוג.

מחזאי ובמאי: גדי צדקה, הדרכת שחקנים: פנינה ברט, ניהול מוזיקלי: גיל שוחט, תלבושות: בנו פרידל, תאורה: פיראס טרבשה, תפאורה: סשה ליסיאנסקי, פסנתרן ומנצח: יונתן פרלמן בהשתתפות: נאוה מדינה, קרן הדר, יונית טובי, טל גורדון, עמי ויינברג, יניב קלדרון, גיא לואל. בליווי של 6 נגנים בניהולו המוסיקלי של גיל שוחט.

מחזה חדש החושף את עולמה של שושנה דמארי מלכת הזמר העברי.

שושנה דמארי, מלכת הזמר העברי, מתבשרת כי הוחלט להעניק לה את פרס ישראל.

באותו רגע פורצים חייה במלוא עוזם, ומציפים מחדש את קורות משפחתה שעלתה מתימן אהוביה, מחזריה, מעריציה ושיריה הנפלאים, שהפכו לפס הקול הישראלי שמלווה את מדינת ישראל מיום הקמתה עד ימינו אלה.

סיפורה של הדיווה הישראלית הראשונה שהתפרסמה עוד לפני קום מדינת ישראל, נהנתה מפופולאריות ארוכת שנים, ושיריה: "כלניות", "צריך לצלצל פעמיים", "אור", "שני שושנים" ורבים אחרים, הפכו לנכסי צאן ברזל של הזמר העברי.

הכניסה לאירועי התרבות בהיכל התרבות נהריה בהתאם להנחיות משרד הבריאות:

יש להצטייד בתעודה מזהה + תו ירוק או תעודת מתחסן או מחלים או תוצאת בדיקת קורונה שלילית בתוקף 48 שעות עד מועד האירוע/הצגה/מופע.

החל מתאריך -18/08/2021 חובת בדיקת קורונה לילדים מגיל 3 ומעלה.

בדיקות מד"א ואו קופות חולים השונות (בדיקה ביתית לא תקפה) בנוסף חובה לעטות מסכה לאורך כל מופע/ אירוע/ הצגה.

צילום RITVO PHOTOGRAPHY