כותרת
> C;
1/1
נהריה

ציוד חדש נתרם לגני הילדים בנהריה

נהריה נהריהפורסם: 05.02.20 , 08:08ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

JNF (Jewish National Fund) ארה"ב, עיריית נהריה, אשכול גליל מערבי ועמותת זמן גליל מערבי, התגייסו למען גני העיר בנהריה, שנפגעו כתוצאה מהשיטפונות והצפות החורף. וביום שני, ה-3.2.20, הגיעו כולם יחד אל הגני הילדים בנהריה: חופית, אפרוחים וסיגל, בכדי לחלק להם את הציוד החדש הנרכש עבורם.

יום לאחר השיטפון פנתה לאשכול רשויות גליל מערבי מיכל שילוח - מנכ"לית זמן גליל מערבי, והציעה להתגייס למען העיר נהריה שנפגעה בהצפות החורף, יחד עם JNF ארה"ב. בעיריית נהריה ציינו כי מספר גני ילדים נפגעו בהצפות ויש צורך לרכוש ציוד חדש למען הילדים.

בעקבות כך, ביום שני (3.2), יצאו רונן מרלי - ראש העיר נהריה, ענת אזרזר - מנהלת מחלקת גני הילדים בעירייה, אורי פרידלנד - מנהל המחלקה לפיתוח חברתי באשכול רשויות גליל מערבי, מיכל גל-נור -מנכ"לית עמותת זמן גליל מערבי, אריק נארו - JNF ארה"ב, ועברו בין שלושת הגנים שנפגעו, וחילקו לילדים ציוד חדש שנתרם על ידי ה-JNF ארה"ב. הציוד נרכש משלושה עסקים מקומיים בנהריה, במטרה לחזק ולתמוך גם בעסקים בעיר, לאור המכה הכלכלית שחוו.

JNF

ארה"ב הינו ארגון פילנתרופי התורם ופועל עם שותפים רבים בישראל, בכדי לקדם את חיזוק החוסן הלאומי, החברתי והסביבתי של ישראל, בין יהודי ארה"ב לאחיהם בישראל.

בביקור בגני נהריה, שוחח ראש העיר רונן מרלי עם הילדים על השיטפון והשפעתו על העיר, על גבורתו של מוטי בן-שבת ז"ל, ועל השותפות של נהריה עם ארגונים וגופים אחרים. נציג JNF ארה"ב – אריק נארו, דיבר על הקשר המיוחד והסולידריות בין יהדות ארה"ב לאחיהם בישראל. הילדים בכל הגנים הביעו הוקרת תודה והביאו לראש העיר ולנציג-JNF מכתבי תודה ועוגה.

אורי פרידלנד, מנהל המחלקה לפיתוח חברתי באשכול רשויות גליל מערבי: "שמחנו והתרגשנו על הפנייה של מנכ"לית זמן גליל מערבי ושל ה-JNF לקחת חלק פעיל בתרומה לעיר נהריה. הפנייה לאשכול הייתה יום לאחר ההצפות החמורות, ומחמם את הלב לראות שותפים מהגליל, מישראל ומארה"ב נרתמים ונותנים יד. חלוקת הציוד בגנים יחד עם ראש העיר והשותפים היתה משמחת עבורנו, לא פחות מאשר לילדי הגנים המקסימים. אשכול רשויות גליל מערבי ממשיך לפעול עם עיריית נהריה, ושאר רשויות האשכול, בשגרה ובחירום למען שיפור איכות החיים של כולנו".

מיכל שילוח גל-נור מנכ"לית זמן גליל מערבי: "בתור שותפה של JNF ארה"ב מתחילת היוזמה "עולים צפונה" אני גאה על תרומתם לחיזוקה של נהריה לאור הנזקים הקשים שספגה בשיטפון הגדול. לראות את רונן מרלי מתקשר היום עם הילדים בגנים הרחיב את לבי, כי בסופו של דבר מאחורי הפעולות, המספרים והכוונות עומדים אנשים".

קרדיט צילום: שרית עוזיאלי      

בתמונה משמאל לימין: מיכל גל-נור -מנכ"לית עמותת זמן גליל מערבי, רונן מרלי - ראש העיר נהריה, ענת אזרזר - מנהלת מחלקת גני הילדים בעירייה, אריק נארו – נציג JNF, אורי פרידלנד - מנהל המחלקה לפיתוח חברתי באשכול רשויות גליל מערבי

קרדיט צילום: שרית עוזיאלי      

בתמונה: מיכל גל-נור -מנכ"לית עמותת זמן גליל מערבי