כותרת
> C;
1/1

צליל סיום האולפן למוסיקה מטה אשר

נהריה פורסם: 16.06.22 , 13:10ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: Ritvo photpgraphy

צלילי סיום של האולפן למוסיקה מטה אשר

בתחילת יוני התקיים באולם קשת אילון אירוע סיום השנה של האולפן למוסיקה מטה אשר.

קונצרט זה בא לסכם שנת פעילות עשירה מוסיקלית וענפה . האולם המה אדם, הורגשה אווירה מיוחדת שרוח התרבותיות והפרגון לתלמידים המופיעים מעל הכל וזאת לאחר שנתיים של קורונה .

את הקונצרט כיבדו בנוכחותם הורי התלמידים קהל אוהדים, משה דוידוביץ ראש מועצת מטה אשר, גלעד שיבא מנכ"ל קשת אילון, אלון שטרן מנהל תחום המוסיקה אשכול רשויות גליל מערבי, וצוות נרחב של המרכז הקהילתי מזכירות, צוות מורי האולפן למוסיקה ומנהלי מחלקות המתנ"ס. את הערב הנחה בחן ושנינות מנחם גרודזינסקי, מנהל האולפן למוסיקה מטה אשר.

הערב היה בסימן פרידה מבוגרי האולפן לשנה"ל תשפ"ב כאשר רובם בוגרי המגמה למוסיקה מנור כברי.

במעמד הפרידה הוענקו לבוגרים והבוגרות תעודת סיום ע"י מנחם גרודזינסקי מנהל האולפן וצוות המורים.

צוותי הנגינה הסולנים והתזמורות הציגו רמת נגינה מרשימה ביותר, הורגש הגיבוש המוסיקלי והמוכנות המיטבית, עושר צלילי וגיוון מוסיקאלי צבעוני ביותר.

תזמורת הקשתים הצעירים בניצוחה של רונה שוב תוויאור בקונצרט ראשון להם, הרכב כלי הקשת בהדרכתה של אסיה כץ, סולני הפסנתר בוגרי הקונסרבטוריון אורון קון שמואלי, זיו טולדנו ועמרי כהן בהדרכתם של אלה פיורו ונגה ורטלסקי דגן ,

הרכב החלילים בהדרכתה של מיטל אוכמן של אלה פיורו ,דואט הג'אז Part time lover בשירתה של הבוגרת עינבר בר אילן והפסנתרן אביתר חזן ,

הרכבי הג'אז/רוק של רסיטל הבגרות של בועז ורמוט ואיתי אמדו .

ניסוי נפלא של ביצוע הפרק השלישי מסונטת ליל ירח בביצוע רוק מנגנים איתי אמדו וטל ליאל הוכתר כהצלחה ,ההרכב הקולי הנפלא בניצוחו של גיא שמאלי שהשנה הפליאו בשירתם בטקס הממלכתי לשואה בלוחמי הגטאות ועתידים לפתוח את טקס פתיחת השנה של משרד החינוך .

תזמורת הביג בנד בניצוחו של מנחם גרודזניסקי שסיימה את הקונצרט.

ברכות לבוגרי האולפן למוסיקה מטה אשר על ביצועים מרהיבים ועל תרומתם הנהדרת לאולפן למוסיקה ולמטה אשר במהלך השנים ,כבוד ל: הראל וולף-חליל ,איתי אמדו-תופים ,עינבר בר אילן ,נוי שילה ושני גרשון, -שירה ,בועז ורמוט-גיטרה ,זיו טולדנו ,אורון קון שמואלי ועמרי כהן-פסנתר, הדר צפריר. בקונצרט זה הביאו לידי סיכום עבודה מוסיקלית מעמיקה בשלל הפרויקטים שתלמידי האולפן השתתפו בהם במהלך השנה, מהצעדים הראשונים של תלמידי כלי הקשת והרכב החליל ועד לנציגי רסיטל הבגרות .

לרבות כנסי משרד החינוך , פרוייקט מקורוק של מפעל הפייס ועוד שלל אירועים .תלמידי האולפן למוסיקה ממשיכים להוביל במסגרות המצוינות השונות של משרד החינוך ושל המרכז למוסיקה משכנות שאננים ובמסגרות של מקצועות התיאוריה וכזאת בזכות צוות המורים המשובח שלנו. חשוב לציין שהמסלול שבין בתי ספר מנגנים למגמת המוסיקה בתיכון היא חלק משמעותי בהצלחת התלמידים והאולפן למוסיקה.

כפי שאמרה יעל שי ז"ל המפקחת הארצית לשעבר: "מאלפים לאלופים" אנו מרחיבים את בסיס הפירמידה ומאפשרים להמונים להשתתף במוסיקה, המספרים של הילדים המנגנים יעלו וכך נגדיל גם את הפוטנציאל להרחיב את העוסקים בתחום המוסיקה המקצועי, עם דגש על כך שלכולם תינתן ההזדמנות שווה לעסוק במוסיקה ולהיחשף לה באופן שווה וללא תנאים מפלים.

אנו רוצים להודות לתלמידים שנטלו חלק בקונצרט הסיום ובפעילות של מהלך השנה ,שלמי תודות להורים התומכים שמאפשרים את הלימודים הללו ,נודה לצוות האולפן למוסיקה הנהדר ,ואחרונים נודה למובילי הדרך בהם המועצה האזורית מטה אשר בהובלתו של משה דוידוביץ וסגנו ,אייל רייז ותודה מיוחדת למנהל המרכז הקהילתי גולן רוזנברג על תמיכתו והשתתפותו בהתנהלות האולפן למוסיקה .

חופשה נעימה ,זיכרו -לא נפסיק ליצור מוסיקה ! המנגינה הזו חייבת להמשך !