כותרת
> C;
1/1
ספורט

קבוצת נערים לאומית ב' ממחלקת הנוער של עירוני נהריה תתמודד במשחק אחד על האליפות המדינה מול קבוצת- מכבי תל אביב

נהריה ספורטפורסם: 04.07.21 , 09:29ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: צילום:באדיבות מחלקת נוער עירוני נהריה כדורסלצילום תמונות: צילום:באדיבות מחלקת נוער עירוני נהריה כדורסל

בואו נחזיק להם אצבעות

ביום רביעי הקרוב זה יקרה ,

קבוצת נערים לאומית ב' ממחלקת הנוער של עירוני נהריה תתמודד במשחק אחד על האליפות המדינה מול קבוצת- מכבי תל אביב .

וואו ,וואו איזה עונה גדולה עשתה קבוצת הכדורסל של נערים ב' ממחלקת הנוער של עירוני נהריה בכדורסל, אחרי שהבטיחה את אליפות הליגה של המחוז לפני מספר שבועות,ברביעי הקרוב החניכים של המאמן ששי זיסקינד יכולים לקחת את האליפות הארצית עם הקבוצה שלו אכן תשכיל לנצח את קבוצת מכבי תל אביב .

הגעה של נהריה למשחק הגמר הגיעה לאחר שתי ניצחונות גדולים שהקבוצה רשמה בשבוע שעבר .הניצחון הראשון היה על קבוצת הרי ירושלים במשחק בית שנגמר בניצחון בתוצאה 63-61,ואילו במשחק חצי הגמר נהריה ניצחה במשחק חוץ את קבוצת עמק חפר בתוצאה 83-74 והעפילה לגמר שם כאמור נהריה את קבוצת מכבי תל אביב .

מנהל המקצועי של מחלקת הנוער דור דיין נשמע דרוך לגמר הגדול שאמר :עשינו היסטוריה,עבדנו קשה ,מאוד ואני שמח מאוד עבור הצלחת הקבוצה שהגיעה למעמד הזה ,המחלקה שלנו מאוד מתקדמת בשנים האחרונות, ואני שמח מאוד על כך ."אני קורא לכל תושבי נהריה להחזיק לקבוצה אצבעות במשחק יום רביעי בתקווה שכולם נחגוג אליפות היסטורית".

מנהל קבוצת הנערים גיל רון הוסיף : אני גאה מאוד במאמן ובשחקנים על העבודה הקשה והנחישות לאורך כל הדרך , הגעה למשחק הגמר הוא חלום. מכבי תל אביב קבוצה חזקה מאוד אך הכל אפשרי במשחק אחד .אני בטוח שהשחקנים יעשו את הכל על המגרש ביום רביעי ונקווה לטוב ,קדימה נהריה.

מנכ"ל המועדון רביב משה מסר גם לקראת המשחק ואמר : אני מברך את השחקנים והמאמן על העלייה לגמר האליפות המדינה .זה הישג מדהים עבור מחלקת הנוער של עירוני נהריה.השחקנים והמאמן הראו המון אופי ספורטיבי נחישות בכל המשחקים ולכן מגיע להם לעלות למשחק הגמר .

אני רוצה להגיד גם יותר ממילה טובה לכל הצוות שעטף את הקבוצה במהלך העונה מדור דיין המנהל המקצועי של האגודה ,גיל רון מנהל הקבוצה ואלי גולדשטיין וכמובן המאמן ששי זיסקינד.

ההישג שהקבוצה רשמה הוא תעודת כבוד למחלקת הנוער של עירוני נהריה ולעיר נהריה בפרט .

אנו פועלים בנוסף להוציא הסעה למשחק מנהריה אני קורא מכאן לאנשים שרוצים לבוא ולתמוך בבחורים הצעירים להגיע למשחק ולהינות מחוויה של פעם בחיים בתקווה שנחזור שמחים אחרי המשחק בדרך לנהריה .

צילום:באדיבות מחלקת נוער עירוני נהריה כדורסל

צילום:באדיבות מחלקת נוער עירוני נהריה כדורסל