כותרת
> C;
1/1
תלמידים ונוער

קונצרט סוף שנה של תזמורת הנוער העירונית נהריה

נהריה תלמידים ונוערפורסם: 12.07.22 , 09:56ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ביום חמישי שעבר התקיים קונצרט סוף שנה של התזמורת העירונית המסכם שנת הפעילות מאתגרת במיוחד. הקונצרט כלל רפרטואר עשיר.

קהל רב גדש את היכל התרבות במופע סוף שנה של תזמורת הנוער העירונית נהריה. השנה, בשונה משנים קודמות התזמורת נכנסה לאולם "מארבע רוחות השמיים" וצעדה אל תוך האולם עם כלי הנגינה והפתיעו את הקהל מארבעת דלתות האולם באופן מרגש.

נוגנו יצירות מיוחדות ומגוונות כמו מחרוזת שירי הכבש הששה עשר, צ'רלי צ'פלין, מחרוזת מסרטי ג'יימס בונד, ועוד מוזיקה טובה.

בהדרן נתנו בראש עם השיר "אם תרצי" של חנן בן ארי. ראש העיר מר רונן מרלי ברך בחום והחמיא לנגנים הצעירים ולמנצח ראובן מלאך כאשר אמר: "אני שרתתי בגבעתי וראיתי דבר אד או שניים ראובן הוא קשה אבל הוגן והכי חשוב שהילדים אוהבים אותו". מלאך העניק לליאן מילר, נגנית כלי ההקשה תעודת נגנית מצטיינת וסיפר כמה השקעה, עבודה טובה ורצינות יש בילדה הזאת. תזמורתאית אמיתית כלשונו של מלאך.

ראובן מלאך הזמין את חמשת הבוגרים של התזמורת והעניק להם את המגן שמזמן הפך למסורת בין החברים שמסיימים - ליאור איתן, רועי עטיה, אופיר קפלן, אורי בן אליעזר וגיל לוין (חלה ונעדר מהקונצרט). מלאך אמר: "סיימו מסלול" ופניהם לשנת שירות או לצה"ל." חשוב לציין שחלק מהנגנים החלו במיזם של בית ספר מנגן וזהו מפעל נהדר שמשרד החינוך תומך ומעודד. כן הודה מלאך באופן מיוחד למוריה שוקרון, מנהלת ביה"ס רמב"ם וצוות בי"ס שיחד איתו חלמו והקימו תזמורת בית ספרית ולמעשה כל בית הספר, מכיתה א-ו מנגנים בכלי הנגינה השונים, כל זאת בעידוד ותמיכה של המתנ"ס וכמובן עיריית נהריה.

בשנת הלימודים הקרובה פועל מרכז המוזיקה העירוני להפעיל פרויקט בי"ס מנגן בבתי ספר נוספים בעיר. איך אומר מלאך – 'שאלו עלינו בבית הספר.'

צילום RITVO PHOTOGRAPHY