כותרת
> C;
1/1
נהריה

קיבלו כבוד של אלופים

נהריה נהריהפורסם: 12.07.21 , 12:04ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

קבוצת נערים ב', ממחלקת הנוער של עירוני נהריה זכתה ביום חמישי האחרון לביקור מרגש בלשכתו של ראש עיריית נהריה, מר רונן מרלי.

כבר דיברנו רבות בשבועות האחרונים על ההישג הנהדר שעשתה קבוצת נערים ב' ממחלקת הנוער של עירוני נהריה בכדורסל, אחרי שהקבוצה זכתה באליפות המחוז של הליגה בה הם שיחקו במהלך עונת 20-21.

העונה של הבחורים הצעירים יכלה להיות עוד יותר מושלמת, אם ביום רביעי האחרון הקבוצה הייתה מנצחת במשחק הגמר על האליפות הארצית את קבוצת מכבי תל אביב.

לצערם של הבחורים הצעירים זה נגמר בהפסד במשחק ולכן הם הסתפקו רק בתואר "אליפות המחוז" המכובד, ומגיע להם יותר ממילים חמות על העונה הטובה שהם עשו.

מרלי, ראש עיריית נהריה, יחד עם מחזיק תיק הספורט בעיריית נהריה, משה שטרית, אירחו את השחקנים ביום חמישי האחרון בלשכתו ובירכו את הקבוצה על העונה המוצלחת במינה.

רביב משה, מנכ"ל אגודת עירוני נהריה הוסיף לאחר המפגש: "הייתה עונה גדולה לקבוצה המופלאה הזאת. הבאתם כבוד גדול למחלקה.

מגיע שאפו ענק למאמן ששי ולשחקנים ולכל הצוות שעטף את הקבוצה במהלך העונה.

אני רוצה להודות לרונן על המפגש החם שהיה היום, "עתידה של קבוצת כדורסל בוגרת טובה מתחיל תמיד במחלקת נוער בריאה וטובה ואנו שואפים תמיד להתקדם ולהתפתח".

גיל רון, מנהל הקבוצה הוסיף: "קבלת הפנים אצל ראש העיר רונן מרלי, הייתה מרגשת מאוד עבור השחקנים והצוות.

זו זכות גדולה מאוד שראש העיר שם את הספורט והחינוך בראש סדר העדיפויות, כל הכבוד וכן ירבו הישגים מוצלחים בספורט לעיר נהריה".

דור דיין, מנהל המקצועי במחלקת הנוער של נהריה אמר: "כנהרייני שגדל במחלקת הנוער, התחיל דרכו כמאמן במחלקה והיום עומד כראש צוות האגודה, אין גאווה יותר גדולה מלהגיע למעמד הזה ולהביא כבוד הן למחלקה והן לאגודה, מכניסתי לתפקיד לפני כשנתיים הגעתי עם מטרות ושאיפות גדולות ואני שמח שאני מצליח לעמוד בהם.

אני בטוח שגם בשנים הקרובות האגודה תמשיך להתפתח ולקדם שחקנים לטובת הקבוצה הבוגרת של עירוני נהריה".

בתמונה: שחקני נערים ב' עירוני נהריה בלשכתו של ראש העיר רונן מרלי 

צילום: מחלקת נוער עירוני נהריה בכדורסל