כותרת
> C;
1/1
תלמידים ונוער

קייטנות קיץ לילדים

נהריה תלמידים ונוערפורסם: 11.07.19 , 11:47ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

הקיץ השנה חייב להיות מעניין עבור הילדים ועלינו כהורים, לדאוג לפעילותם המהנה מבלי לפגוע בשגרת העבודה שגם אליה אנו מחויבים. ניתן לקחת כמה ימי חופש מהעבודה ולהקדיש זמן איכות לילדים כאשר יוצאים איתם לימי כיף בים, בבריכה, וגם צפייה בסרט בקולנוע. אם אתם דואגים לעלויות הגבוהות, כדאי כי תסירו דאגה מלבכם, כי ישנן אטרקציות שאינו כרוכות בתשלום וכדאי לנצל זאת לטובתכם

אלה הם הימים שתוכלו ליהנות מהילדים כאשר לקחתם כמה ימי חופש מהעבודה, אך בשאר הימים, נוכל לבחור עבורם קייטנות קיץ שיתאימו לתחביבים ולדברים שהם בהחלט יאהבו לעשות עם ילדים בני גילם. במהלך הבילוי עם חברים בקייטנות קיץ, הם יוכלו להכיר חברים חדשים ולהישאר עימם בקשר גם לאחר סיום מועד הקייטנה. תמיד כדאי לשאול מה ילדיכם אוהבים ולהציע להם את התוכניות שמציעות הקייטנות השונות, כך שלא תחושו כי אתם אלה שמכתיבים להם לגבי סוג הקייטנה.

קייטנות לחודש או לשבועיים?

ישנן קייטנות אשר מיועדות לתקופה ארוכה, אך יש גם לתקופה קצרה ואתם אלה שתבחרו על פי לוח הזמנים שלכם לאיזה מועד של קייטנות תהיו מעוניינים לשלוח אותם. ישנן קייטנות לחודש, לשלושה שבועות או כאלה שמתקיימות לשבועיים בלבד. אם תהיו מעוניינים לסיים מועד של חודש עם קייטנה אחת ולהספיק לרשום את הילדים לעוד קייטנה מעניינת, זו גם אפשרות, היות וישנו מגוון רב של קייטנות קיץ לילדים שמומלץ להתעניין בהן כבר בחופשת פסח, כאשר מתחילה ההרשמה. בדרך זו, תוכלו להיות שקטים, לגבי לוח הזמנים של ילדיכם שיהיה פעיל ומהנה ולהתאים להם קייטנת קיץ כפי שהילדים אוהבים.

אם אתם עובדי מדינה או עובדי בנק, ניתן למצוא קייטנות מוזלות ואיכותיות במסגרת העבודה ולבטח תקבלו ברושור עם הפרטים המלאים לגבי סוגי הקייטנות , כשאר ישנה הסעה מסודרת מדי יום אשר אוספת את הילדים מביתם.

אתם והילדים מתחברים לטבע? רשמו את הילדים לקייטנות קיץ בטבע

הרבה ילדים מתחברים לטבע וגם אוהבים לשחק ולטפל בבעלי חיים. לכן בטוח שהילדים יאהבו טיולים בשמורות טבע נדירות שארצנו הקטנטונת התברכה בהן. תוכלו לגרום לכך שלילדיכם יגלו את הערכים החשובים לשמירת הטבע, שמירה על הסביבה ועל בעלי החיים המוגנים וגם התנהגות ידידותית לסביבה.

בראש כל קייטנה כזאת, עומד מנהל מנוסה יחד עם צוות מדריכים ואנשי מקצוע נוספים, אשר ילוו את הצוות על פי הפעילויות. הילדים יאכלו ארוחת בוקר וארוחת צהריים מסודרת אבל חשוב שתבחרו קייטנות קיץ, שתתנהלנה על פי לוח זמנים שיתאים לכם ועל פי התוכנית החינוכית המובילה כאשר היא תותאם לכל השינויים החברתיים.

תוכלו למצוא גם קייטנות בסגנון הסדרה הישרדות, מה שהילדים לבטח יאהבו כאשר הפעילות נעשית בטבע כגון יערות, חוף הים ואזורים שמרהיבים ביופיים. כל פעילויות הללו הן תחת הקפדה על כללי הביטחון והבטיחות.

מחנאות בטבע במסגרת קייטנות

כמה ילדים שלנו אוהבים לצאת לטיול שנתי? מעתה הם יוכלו ליהנות מטיולי מחנאות בטבע במסגרת קייטנות קיץ לילדים. הם יהיו עסוקים מבוקר עד לילה בפעילויות שהם אוהבים במיוחד כמו:

 • טיולי קאייקים בגולן
 • סנפלינג בגליל
 • שייט רפסודות בירדן
 • בישולי שדה
 • פארק חבלים
 • טיולים רטובים
 • צלילה באילת

ומגוון רחב של פעילויות בטבע. אם זה הכיוון שלכם, מומלץ כי תירשמו לחברה המובילה לקייטנות קיץ של החברה להגנת הטבע אשר מציעה לילדים חופש ירוק, מלא באטרקציות, משימות, לימוד על הטבע ובעלי החיים, שמירה על איכות הסביבה והרבה חוויות במסגרת מהנה ומחבקת. בקייטנת הטבע, הילדים ייצרו דברים חדשים מחומרים ממוחזרים, פעילויות ספורט ואקסטרים ומפגשים מרתקים עם החיים בטבע.

אם זה הנושא שהילדים שלכם אוהבים, כדאי להתחיל להתעניין בקייטנת הקיץ הקרובה של החברה להגנת הטבע, אשר מוכרת שנים רבות כאחת הקייטנות המוצלחות ביותר. הילדים יחזרו מהקייטנה, מלאים בהתלהבות וחוויות שהם יוכלו לספר לחברים ואולי אף יציעו להם להצטרף אליהם לקייטנת טבע בשנה הבאה.

חשוב שתרשמו בהקדם כי ההרשמה לקייטנות עומדת להסתיים בקרוב -

https://www.teva.org.il/keitanot

חיבור ערכי בין האדם לטבע - זאת ההתמחות שלנו!

בקייטנות קיץ אנחנו יוצרים חיבורים חווייתיים בין ילדים לבין הטבע והסביבה, ומתוך כך בינם לבין ערכים של שמירת טבע, אהבת בעלי חיי, והתנהגות ידידותית לסביבה.

קייטנת קיץ בת 14 ימים, גדושה בפעילות חברתית:

 • יום הישרדות והסוואה מלא במשימות
 • ימי טיול קרובים ורחוקים שיגלו לנו מחדש איפה אנחנו גרים
 • ניצור דברים חדשים מחומרים ממוחזרים.
 • ביקורים בבריכה, פעילויות ספורט ואקסטרים ומפגש עם החיים שבטבע.

הצוות שלנו: בראש כל קייטנה עומד מנהל מנוסה וצוות מדריכים בוגרים של החברה להגנת הטבע, מדריכים צעירים ואנשי מקצוע מלווים את הצוות בהתאם לפעילויות.

הארוחות שלנו: ארוחות בוקר וצהריים בריאות וטעימות כמו שילדים אוהבים.

כל קייטנות קיץ של החברה להגנת הטבע פועלות בהתאם להנחיות חוזר מנכ"ל משרד החינוך ותוך הקפדה על כללי הביטחון והבטיחות.

תמונה מתוך האתר שאטר סטוק