כותרת
> C;
1/1
עיריית נהריה

ראש עיריית נהריה הניח אבן פינה להקמת בית הספר התיכון בשכונת אריאל שרון

נהריה עיריית נהריהפורסם: 02.06.20 , 09:59ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

חברת אזורים מקימה 7 בניינים בשכונת אריאל שרון בנהריה, אשר במרכזה מוקם בימים אלה פארק רחב ידיים העתיד לשמש כריאה הירוקה של השכונה

***

יוני בראל, מנהל המכירות הארצי של אזורים: "האטרקטיביות של השכונה הביאה לכך שגם במהלך משבר הקורונה נמכרו דירות רבות והפרויקט כולו מוגדר כבר היום כהצלחה מסחררת"

ראש עיריית נהריה רונן מרלי הניח ביום חמישי במהלך טקס חגיגי, את אבן הפינה להקמת בית הספר התיכון בשכונת אריאל שרון, אשר נמצא בסמיכות לפרויקט "צמרות נהריה" של חברת אזורים. בטקס השתתפו גם רב העיר ישעיהו מייטלס וכן נציגי ההנהלה הבכירה של אזורים ביניהם מנכ"ל החברה רון אבידן, משה קורן מנהל פיתוח עיסקי ויוני בראל מנהל המכירות הארצי של החברה. הנחת אבן הפינה מהווה צעד נוסף בהקמתה של השכונה, לצד העבודות המתוכננות להקמת הפארק המרכזי.

הנחת אבן הפינה לבית הספר התיכון הינה רק צעד אחד מיני רבים אותם העירייה נוקטת על מנת לקדם את פיתוח שכונת אריאל שרון. בשונה משכונות אחרות המוקמות ברחבי הארץ, עיריית נהריה לא מחכה לדיירים החדשים בשכונת אריאל שרון וכבר העבודות על פיתוח השכונה, בניית מוסדות החינוך והציבור וסלילת הדרכים והכבישים, בעיצומן, במטרה להעניק לתושבים החדשים שלה חווית מגורים נוחה כבר עם כניסתם לדירה החדשה.

בימים אלו, השיקה "אזורים" מבצע בפרויקט "צמרות נהריה" בשכונה, ובו היא מעניקה ללקוחותיה ארבע הטבות מיוחדות בשווי של עשרות אלפי שקלים, לקראת האכלוס הקרוב בהמשך השנה. לקוחות שירכשו דירה בפרויקט במסגרת המבצע, יקבלו מהחברה ללא תשלום נוסף מטבח משודרג, מזגן מיני מרכזי ומוצרי חשמל, וכן יזכו לפטור מהצמדה למדד.

במסגרת פעילותה בשכונה מקימה חברת אזורים כ-7 בניינים אשר יכללו כ-300 דירות בגדלים שונים, כאשר במרכזו של הפרויקט צפוי לקום פארק רחב ידיים שישמש כריאה הירוקה ובליבו יקום מועדון דיירים שנועד ליצור חיבור בין דיירי הפרויקט. רבים מן הדיירים הצפויים להתאכלס בשכונה החדשה הם תושבי העיר נהריה, חלקם זוגות צעירים וחלקם משפרי דיור. המתחם של אזורים ייהנה ממיקום אסטרטגי הגובל מצדו האחד למרכז התרבות והפנאי של המתחם ומצדו השני לפארק המרכזי של השכונה אשר צפוי להקמה בקרוב. בנוסף הפרויקט מוקם בסמיכות למוסדות חינוך, פארקים, המרכז הרפואי לגליל ולמרכז מסחרי .

פרויקט "אזורים צמרות נהריה" כולל שלושה שלבים ;בשלב הראשון, שצפוי להתאכלס עוד השנה, נבנים שלושה בניינים שיכללו בסה"כ 82 דירות. הרכב הדירות בשלב הראשון כולל דירות 4 חדרים בשטח של כ-103 מ"ר ודירות 5 חדרים בשטח של כ- 123 מ"ר. השלב השני של הפרויקט שבנייתו בעיצומה ועתיד להתאכלס באביב 2021, כולל שני בניינים נוספים אשר יכללו 72 דירות, תמהיל הדירות בשלב השני מורכב מדירות 4 ו-5 חדרים בגדלים זהים לדירות בשלב הראשון בתוספת מרפסות גדולות וייחודיות בנות כ-18 מ"ר. בשלבו השלישי של הפרויקט יוקמו שני בניינים נוספים. כלל הדירות בפרויקט ייהנו מחנייה ומחסן.

יוני בראל, מנהל המכירות הארצי בחברת "אזורים": "השכונה החדשה היא מהשכונות הבולטות שנבנו בנהריה ב-20 השנים האחרונות, ומתוכננת על פי סטנדרטים גבוהים ומודרניים, שיובילו את אותה להיות מהיוקרתיות בעיר ובאזור כולו. האטרקטיביות של השכונה הביאה לכך שגם במהלך משבר הקורונה נמכרו דירות רבות והפרויקט כולו מוגדר כבר היום כהצלחה מסחררת. השכונה מתפתחת וממתקדמת וגם הפארק המרכזי ורחב הידיים של השכונה צפוי להיפתח בקרוב ולשמש כריאה ירוקה שתשדרג את איכות חיי התושבים בשכונה המתפתחת".

לפרטים נוספים: יסמין לאוי קליסקי, 054-8879055, Jasmin@shalomtelaviv.com