כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

רוטרי והאופן ביחד עם הקהילה

נהריה תרבות ופנאיפורסם: 11.11.19 , 11:19ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מועדוני רוטרי והאופן הפנימי ערכו ערב התרמה חגיגי שהפך למסורת בהיכל התרבות.

כל התרומות בשביל הקהילה מכל הלב.

במבואה קבל כיבוד עשיר את האורחים אשר הרימו תרומה למען הקהילה בנהריה. כמידי שנה עמלו חברי מועדון רוטרי והאופן הפנימי לגייס את תושבי נהריה והסביבה להרים תרומה למען פעילויות בקהילה לרווחת בית חם לנערה, מועדניות, מלגות, דבר שהפך למסורת. בתוכנית הופיע טריפונס ולהקתו, עם מיטב השירים. במוצ"ש בנוכחות חברי רוטרי, האופן הפנימי, ראש העיר מר רונן ורעיתו עידית מרלי, נגידה בדימוס הגב' רוחי ליסיה יו"ר הקרן הנכנסת, נשיא מועדון רוטרי שמואל גרמיזה, נשיאת המועדון רעיה כהן ויו"ר הקרן צילה ברנדייס, נותני החסות ורבים אחרים.

יוחנן ברנדייס מחברי רוטרי פתח את האירוע וברך את ראש העיר הנכנס מר רונן מרלי ורעייתו,

ציין זאת גם הזדמנות לרונן להכיר מקרוב את פועלינו ההתנדבותית בעיר שקשורה מטבע הדברים עם אגפי הרווחה ברשות המקומית.

בנוסף הודה לרובי צור והמערך הלוגיסטי.

ערב זה אורגן על טהרת ההתנדבות ובשיתוף פעולה של שני המועדונים וכל הכנסותיו כאמור קודש לתושבי נהריה. במקביל הוקרנה מצגת של נותנתי החסויות, כמו כן הודה במיוחד למארחים הקבועים בהיכל התרבות ע"ש אהרון ז"ל אשר שמואלי יו"ר הסתדרות מרחב גליל מערבי, ויו"ר היכל התרבות, עופרה אלקיים כהן מנהלת ההיכל יו"ר נעמת הגליל המערבי שנותנים את האכסנייה לאירוע מידי שנה לנותני החסויות ורוכשי הכרטיסים .

תנועת הרוטרי נוסדה לפני 113 שנה, 91 שנה קיימת בישראל, ו 67 שנה פעילה תחת המוטו "שרות לזולת מעל לפרט" שני המועודנים תומכים במועדניות נוער, בשכונות, "בבית חם לנערה ולנערים", מסייע לחיילים בודדים, לשחיינים, לשייטים מצטיינים, כמו כן מסייעים לפרוייקטים שונים כגון "מועדון מחוברים", מועדוני גיל הזהב, חושבים באופן מתמטי, לנוע באופן חופשי, ספורט טיפולי בגנים מיוחדים, ורכישת ציוד בבתי ספר של החינוך המיוחד.

כמידי שנה גם השנה קיימנו יום כיף לילדים חולי סרטן ע"ש עידן שיפגלר ז"ל ביום הכיף השתתפו כ-60 ילדים, הורים ומלווים, מכל איזור הצפון.

גולת הכותרת היא חלוקת המלגות לסטודנטים בני העיר הלומדים במוסדות האקדמאיים. התורמים מזמנם ומרצם לקידום החינוך בבתי ספר התיכוניים ובחטיבות הביניים. השנה לדוגמא חלקנו 51 מלגות לסטודנטים בפרויקט 'מלב אל לב' בסכום מצטבר של מעל 364 אלף ש"ח כל זה לא היינו יוכלים לבצע אילמלא פתחתם בחודש כסלו את הכיס ואת הלב."

רוטרי והאופן הפנימי מנצחים על המיזם 'מרוטרי באהבה', בניצוחם של אבי בן הרוש ומשה זקה בליווי יוסי זיגלמן שנה שמינית בשיתוף חטיבות הביניים ובתי הספר התיכוניים בנהריה.

צילום RITVO PHOTOGRAPHY

צילום RITVO PHOTOGRAPHY

צילום RITVO PHOTOGRAPHY

צילום RITVO PHOTOGRAPHY

צילום RITVO PHOTOGRAPHY

צילום RITVO PHOTOGRAPHY