כותרת
> C;
1/1
טיפוח ויופי

ריח ריקבון – מה יכול להיות המקור לריח זה?

נהריה טיפוח ויופיפורסם: 22.09.21 , 13:31ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כאשר עולה ריח ריקבון מהגוף שלנו, אנחנו יכולים להרגיש מאוד לא בנוח. יכולים להיות מספר מקורות לריח רע שעולה מהגוף שלנו מכפות הרגליים שלנו ועד בית השחי או הפה. כאשר אנחנו מקבלים תגובות מהסביבה שאין לנו ריח טוב ושיש לנו ריח רע, חשוב שנלך לרופא המשפחה וננסה לברר אתו מה המקור לריח הרע שעולה מאתנו. לעיתים, המקור לריח הרע שיש לנו יכול להיות משהו שאכלנו (כמו בצל או שום) או מחלה שאנחנו סובלים ממנה.

איך אפשר להיפטר ממנו מריח רע?

כאשר יש לנו ריח ריקבון, שעולה מחלקים שונים בגוף שלנו חשוב להיפטר מכך. אחת הדרכים להיפטר מריח רע היא לשמור יותר על ההיגיינה האישית שלנו. אנחנו חייבים להקפיד להתקלח פעם ביום, לשים ריח טוב בבית השחי, לשטוף ידיים אחרי שאנחנו בשירותים וגם לשים בושם וגם להקפיד לצחצח שיניים. אם נקפיד על כל כללים אלו אז הריח שלנו ישתפר ויהיה נעים יותר לסביבה שלנו. עוד דרך להיפטר מהריח הרע שלנו היא לברר מה המקור שלו. לפעמים יש אנשים שיש להם ריח רע בגלל בעיות רפואיות שונות כמו למשל חיידקים שונים שיש בגוף שגורמים לריח רע.

מה ריח ריקבון משדר?

אנשים שיש להם ריח ריקבון שעולה מהגוף או מהפה שלהם הם אנשים שהסביבה נוטה להתרחק מהם. ריח רע משדר לאנשים בסביבה שלך שאתה מוזנח ולא נקי. אם אנחנו רוצים שאנשים בסביבה שלנו לא יתרחקו מאתנו חשוב שנפעל למען מניעת ריח רע שעולה מאתנו. אם אנחנו עושים הכול כמו שצריך ועדיין יש לנו ריח רע מהפה – יכול להיות שמקור לכך הוא חיידקים בקיבה או מיצי קיבה וחשוב ללכת לרופא מומחה לבדוק את זה לעומק.

למה חשוב שנריח טוב?

ריח ריקבון משדר לאנשים שאנחנו לא מטפחים את עצמנו ושאנחנו אנשים לא נקיים. אם אנחנו רוצים לשפר את התדמית האישית שלנו חשוב מאוד שנריח טוב. אנשים נמשכים לאנשים אחרים שיש להם ריח טוב. ככל שהריח שלנו יהיה נעים וטוב יותר, כך התדמית האישית שלנו תהיה הרבה יותר חיובית ואנשים בעבודה או בחיים הפרטיים שלנו ירצו להיות יותר לידנו ובקרבה האישית שלנו.

בסופו של דבר, אף אחד לא רוצה שיהיה לו ריח רע. אם יש לנו ריח רע מהפה או מאיברים אחרים בגוף, חשוב שלא נתעלם מכך וננסה לטפל בכך. ככל שנקדים לטפל בבעיית הריח הרע שלנו, כך התדמית האישית שלנו תהיה טובה יותר ואנחנו נריח טוב יותר. אנשים שיש להם ריח רע, הם אנשים שקשה להם יותר למצוא זוגיות או למצוא עבודה – פשוט כי אנשים נרתעים מהם ולא נעים להיות לידם בגלל הריח שלהם.