כותרת
> C;
1/1
התפתחות אישית

רעיה שטראוס מסכמת שנה עם תיירני הגליל המערבי

נהריה התפתחות אישיתפורסם: 25.09.19 , 10:08ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ביום א' השבוע הוזמנו תיירני מיזם אוצרות הגליל להרמת כוסית חגיגית בסי לייף.

מעל 150 תיירנים הגיעו מכל רחבי הגליל המערבי לכנס מרגש במיוחד.

מנחה האירוע: נדב ארבל מנהל פרויקטים באוצרות הגליל.

אשת העסקים הפילנתרופית והיזמית החברתית, רעיה שטראוס בן דרור, הזמינה את תיירני הגליל המערבי החברים במיזם התיירות שלה 'אוצרות הגליל', להרמת כוסית לכבוד השנה החדשה ולהצגת סיכום הישגי המיזם.

מול השקיעה והים התיכון במלון סי לייף בנהריה הרימו כוסית: שמוליק בן דרור בן זוגה של רעיה יזם, מנכ"ל החברה לפיתוח עכו יובל פורת, ראש מועצת ינוח ג'ת מודי סעד, מנהלי בתי המלון דודי בן גל מנכ"ל המלון המארח סי לייף, דודו עוז מנכ"ל רשת סי הוטל ומלון אסיינדה, אורי ירמיאס הבעלים של מלון היוקרה "האפנדי" ומסעדת "אורי בורי" בעכו, אילן ואמיר אופנהיימר ממסעדת "פינגווין" המיתולוגית בנהריה ומסעדת "אדלינה" בכברי, אורנה שטרקמן חברת מועצת נהריה ומבעלי מלון ארנה בנהריה ואחותה- שירן שטרקמן דור רביעי למלונאים, בולוס בולוס ממסעדת "ליאלינא" בכפר יאסיף וסלמה עסאף היזמית והבעלים של "שאטו דה רואה" במעיליא ,שמעון שמלה מרפא הבושם ואחרים.

את האירוע ליוותה בשירה ונגינה קרן טננבאום בוגרת "קשת אילון".

מנהל פרויקטים באוצרות הגליל, נדב ארבל סיקר את ההשגים מבחינה מספרית ואיך עלו המדדים של המבקרים- תיירות פנים וחוץ בשנה האחרונה.

רעיה הזמינה את כל צוות אוצרות הגליל שפועל מאחורי הקלעים והדגישה עד כמה היא שמחה שנכדתה נועה אייל הצטרפה למיזם וממשיכה את חזונה.

רעיה ציינה לא אחת שהיא נרגשת מאוד "להגשים חלום" שהתחיל לפני כ- 15 שנה ולמעשה להמשיך חזון של אמה, הילדה שטראוס ז"ל ששמרה תמיד ואף על פי כן ולמרות הכל אנו נגשים ונצליח.

בשיתוף פעולה של כולנו נקפיץ את הגליל מדרגה, זו הרגשה נהדרת.

רעיה הבטיחה שהמלאכה עוד מרובה וגם דרך ה'רוח הגלילית' אנו נמשיך לפתח את התעשייה באזור הגליל המערבי.

בברכת שנה טובה ומוצלחת לכל תושבי האזור מרעיה שטראוס בן דרור ואוצרות הגליל.

צילום RITVO PHOTOGRAPHY

צילום RITVO PHOTOGRAPHY
 
צילום RITVO PHOTOGRAPHY