כותרת
> C;
1/1
אירועים

רעיונות מקוריים לאירועים משפחתיים

נהריה אירועיםפורסם: 23.01.22 , 11:41ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

רעיונות מקוריים לאירועים משפחתיים

אירוע משפחתי מתקרב וזו בהחלט סיבה למסיבה. תמיד חשבתם שכל האירועים המשפחתיים שלכם חייבים להיראות בערך אותו הדבר? על מנת להצליח עם משהו שונה, קבלו רשימה של רעיונות מקוריים. תוכלו לשאוב השראה ולשלב באירוע הבא, שכמוהו עוד לא היה.

אירוע משולב טיול בטבע עם מסעדה

אירועים משפחתיים חביבים ניתן לקיים במסעדות או במועדונים נחמדים. כן, אין שום דבר רע עם יציאה למסעדה עבור יום ההולדת של הסבא או לחפש מסעדה לברית או לכבוד הבן שמתגייס או הבת שמשתחררת, אבל קבלו רעיון לתוספת מקורית. חפשו את המסעדה שנמצאת במקום טוב, מקום שממנו אפשר להמשיך לא רחוק, לטיול נחמד ונעים בטבע. מסעדה ואחר כך טיול או בילוי משפחתי בחורשה או בשמורה נותנים צביון מרענן יותר, שכמוהו עוד לא היה.

אירוע של חגיגת בישול בטעם טוב

אם לצאת למסעדה לכבוד אירוע משפחתי לא מרגש אתכם, אתם יכולים להרים אירוע משפחתי קולינרי וטעים אבל גם בסגנון אחר לגמרי. כל מה שצריך לעשות זה להזמין שף אליכם או, אם מתאים לכם יותר, להביא קונדיטורית או שוקולטייר. בעזרת הדרכה צמודה תוכלו להכין ביחד עם כולם ארוחה טובה או קינוחים מלהיבים. אם אתם בראש תחרותי, אפשר לארגן תחרות בישול קבוצתית שבה כולם מרוויחים אוכל טעים.

חדר בריחה משפחתי שמתאים לכולם

טרנד חדרי הבריחה לא עוצר לרגע, אבל הוא בהחלט מחדש. חלק מחדרי הבריחה המובילים יכולים לשלב אירועים מכל הסוגים. המשפחה יכולה לנצח ביחד את המשימה, ולאחר מכן להתכנס לכיבוד קל או ארוחה טובה. אפשרות אחרת היא להזמין אליכם את מה שניתן לקרוא לו "חדר בריחה נייד". החדר המאובזר מגיע אליכם ואפשר להיכנס לתוכו כולם יחד או בקבוצות קטנות. ואם זה לא מספיק, אפשר להזמין שולחנות משחק מגוונים.

אירוע של קונצרט

מתי בפעם האחרונה יצא לכם להשתתף באירוע משפחתי שהוא גם קונצרט? אם זה נשמע לכם מעניין, תוכלו לזרום עם הדבר הבא: מזמינים קבוצת נגנים קטנה שמגיע לאירוע שלכם. אלה יכולים להיות רביעיית כלי קשת או חבורת מתופפים קטנה. ניתן להזמין חלילנים או הרכב ג'ז אם זה הקצב שמדבר אליכם. אם אף פעם לא ערכתם אירוע של קריוקי, גם זה יכול להיות רעיון לעניין, אם כי הוא פחות מקורי אך לא פחות קצבי.

חולצות משותפות לאירועים משודרגים

אם מארגנים יום הולדת עגול לאבא או מסיבת יום הולדת מיוחדת לסבתא, אז למה לא להפוך את המסיבה ליותר מקורית בעזרת חולצות מודפסות. חשבו על ברכה מחממת לב או סלוגן מפתיע או משעשע, ויש לכם אפקט מנצח. קבלו את כוכב האירוע או את הכוכבת עם חולצות או כובעים שבהם יוכל להתנוסס קלסתר הפנים או המשפט שיעשה נעים על הלב.