כותרת
> C;
1/1
הבלוגיה

רשת סקארה משיקה: קולקציה ייעודית לעיצוב ואיפור הגבות!

נהריה פורסם: 19.09.19 , 10:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

יום חמישי האחרון נכחתי בהשקת ליין מוצרי גבות של רשת סקארה.

הארוע התקיים בקניון עיר ימים בנתניה בהשתתפות הפרזנטורית נטע אלחמיסטר ובכירי הרשת.

*****

הארוע התחיל בקבלת פנים טעימה ויפה. תמיד אני אוהבת לצלם את השולחן הערוך למופת וקודם ולשלוח לבעל, שיראה אילו מטעמים, מה הוא מפסיד J

מטרת הארוע היתה השקת ליין מוצרים רחב לעיצוב, שרטוט והדגשת הגבות של סקארה. בארוע קיבלנו הדרכה קצרה, יישום וטיפים של אמנית הגבות אליס קליין בעלת אקדמיה AA בנתניה.

מאז ומעולם לאורך כל ההיסטוריה הגבות היו בעלות חשיבות בשגרת איפור הפנים. גבות דקיקות בשנות ה20 (בטי בופ), גבות זוויתיות בשנות ה50 (מרלין מונרו) ואיך לא, ברוק שילדס עם גבות עבות ומלאות בשנות ה80.

כיום, טרנד עיצוב הגבות הפך למגמה, נשים רואות בגבות חלק בלתי נפרד ממסגרת הפנים ומחפשות פתרונות יצירתיים לעיצוב נכון ואופנתי של הגבות.

אני רוצה לספר לכם על המוצרים החדשים של סקארה וגם לתת טיפים לשימוש נכון:

ליין המוצרים רחב ומכיל מגוון לעיצוב, שרטוט והדגשת הגבות. גולת הכותרת - חידוש בתחום הגבות: פריימר לגבות ! כפי שאנו משתמשות (באיפור מקצועי בכל אופן) בפריימר לקבע את המייקאפ או צללית שיחזיקו מעמד כל היום ולא ינזלו, עכשיו אפשר ליישם את הצורך גם עם הגבות.

כיצד משתמשים?

ראשית יש לסרק את הגבה כלפיי מעלה והצידה, לקחת מעט מהחומר בעזרת מברשת זוויתית מחודדת, לעבור על הגבה לאורכה ולעצב בסגנון הרצוי עד לקיבוע מקסימלי. לבסוף לבחור את הגוון המתאים והמרקם הרצוי (יבש או קרמי) לאיפור הגבה ולהניח עליה.

מכיל 4.5 גרם, מחיר - 5.90 ₪

עיפרון גבות דו צדדי בעל קצה עם מברשת. תחילה יש לסרק את שיער הגבה מעלה והצידה, לבחור את הגוון הרצוי (בגוון השיער או טון אחד מעליו, לא מומלץ לייצר פער בגוון הגבה והשיער), ולעבור על הגבה כמו שיטת השערה. עפרון עמיד ניתן לחמם מעט על גב היד ואז לעבור על הגבה. העיפרון עשוי משעווה ועמיד לאורך היום גם בתנאי חום וזיעה. מוצע ב- 5 גוונים.

מכיל 1.8 גרם, מחיר 8.90 ₪

פלטת גבות מקצועית .PRO EYEBROWפלטה בעלת 3 גוונים ומרקמים כולל מברשת עיצוב גבות קטנה. אופן שימוש:

שלב א- שעווה בגוון חום/טבעי (לייצב ולסדר את הגבה) יש לעבור על הגבה בעזרת המברשת הדקה.

שלב ב- יש לבחור את הגוון הרצוי ולעבור על הגבה בתנועות עדינות, זה הזמן להשלים להאריך ולעבות. על מנת לייצר אפקט של עומק לגבה הניחו את הגוון הכהה במסגרות הגבה והבהיר על הגבה. מגיע ב5 גוונים.

מכיל 4.90 גרם, מחיר 13.90 ₪

מסקרה לגבות מסקרה ייחודית המתאימה לגבות, בגוונים טבעיים ואופנתיים כולל גוון שקוף, מתאים לבעלות שיער גבה המעוניינות להדגיש ולצבוע, לסרק ולעצב. מגיעה ב4 גוונים. ובנימה אישית: ג'ל שקוף זה מוצר מאסט אצלי, עד היום השתמשתי בחברה אחרת, סקרנית לנסות את סקארה ולדווח לכם.

מכיל 10 מ"ל, מחיר 14.90 ₪

ג'ל לגבות EYE BROW GEL בעל פיגמנט עוצמתי לאוהבות מראה מדויק, דומיננטי ויציב. יש להיעזר במברשת אלכסונית המתאימה לגבות, לקחת מעט מהחומר, לשרטט ולהדגיש את צורת הגבה הרצויה. מגיע ב7 גוונים.

מכיל 3.4 מ"ל, מחיר- 19.90 ₪

להשיג בלעדית בסניפי רשת SACARA ברחבי הארץ ובאתר און ליין:

www.sacara.co.il

צילום מוצרים: קית גלסמן

צילום נטע: טל עבודי

צילומים מהארוע: אסף לב