כותרת
> C;
1/1
תלמידים ונוער

שוחרי 'שחקים' אבן דרך ראשונה למסלול אקדמי בנהריה

נהריה תלמידים ונוערפורסם: 30.07.19 , 12:12ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בספטמבר יחלו 66 שוחרי "שחקים" את לימודיהם בביה"ס הרב תחומי למצוינות ולמנהיגות חברתית – "שחקים".

בבית ספר שחקים למצויינות ולמנהיגות חברתית יש מגוון רחב של מגמות טכנולוגיות לצד מגמות עיוניות.

כל תלמיד יכול למצוא את מקומו במקצוע שהוא אוהב ולהשקיע בלימודים ברצון במגמה המתאימה לו.

השנה, הדבר הייחודי הוא ש- 55 שוחרים יחלו את המסלול המואץ.

ביום ראשון, 28.07.19 בעוד רוב תלמידי בי"ס בחופשה, נקלטו 66 שוחרי "שחקים" החדשים שיחלו לימודיהם בביה"ס הרב תחומי למצוינות ולמנהיגות חברתית – "שחקים".

בעידן המשתנה עתיר הידע של המאה ה-21 בה אנו חיים, בית הספר הרב תחומי "שחקים" חרט על דגלו להוביל את תלמידיו למצוינות ולמנהיגות חברתית.

מצוינות הינה ערך אך גם דרך, דרך חיים: ארגון מצוין שואף לשיפור מתמיד, לכל אורך חייו וכך גם אנו בביה"ס "שחקים", בי"ס על צוותו שוקד לשיפור מתמיד של כל באי ביה"ס.

ברמה האישית, הצוותית והבית ספרית.

השוחרים בבית-הספר לובשים מדים ולומדים במסגרת כיתתית, בהתאם למגמת הלימוד. כל תלמידי השלוחה מסיימים את לימודיהם עם בגרות טכנולוגית מלאה ומתגייסים למערך הטכנולוגי של חיל-האוויר.

ד"ר אבי מנשס אמר לכתבתנו:

"בין שוחרי "שחקים" התחיילו 55 שוחרי המסלול החדש- מסלול מואץ, אשר בו לומדים שוחרים ברמת לימוד הגבוהה ביותר- 5 יח"ל מתמטיקה, 5 יח"ל אנגלית וכ- 10 יח"ל מקצוע הנדסה- מחציתם הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים ומחציתם הנדסת מכונות.

השוחרים הלומדים במסלול המואץ, אמורים לסיים את מבחני הבגרות שלהם כבר בכיתה י"א, עם תחילת כיתה י"ב יהיו שוחרים אלה סטודנטים במכללה הטכנולוגית הפועלת בביה"ס וילמדו במסלול לימודי לקבלת דיפלומת הנדסאי.

כמו כן, הדגיש מנהל ביה"ס, ד"ר מנשס כי אלה הם השוחרים החדשים אשר יהוו את אבן הדרך הראשונה להטמעת מסלול אקדמי בביה"ס, עליו שוקדים בימים אלה ממש הנהלת ביה"ס ואנשי משרד החינוך."

צילום : באדיבות ביה"ס הרב תחומי למצוינות ולמנהיגות חברתית – "שחקים".

אולי יעניין אותך גם