כותרת
> C;
1/1
ספורט

שחקנית הכדורסל מרים חנון בפוסט מרגש

נהריה ספורטפורסם: 06.08.20 , 08:55ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

היא נולדה בלבנון ובגיל 5 עלתה לארץ ישראל עם משפחתה לגור בעיר נהריה ,אחרי הטרגדיה הנוראית שקרה השבוע בלבנון שחקנית הכדורסל כתבה פוסט מרגש לעבר העם הלבנוני .

לא בכל יום אנו עדים שספורטאים מערבבים בין ספורט ופוליטקיה ,אחרי הפיצוץ האדיר שקרה השבוע בלבנון כתבה מרים חנון שחקנית כדורסל בליגת העל לנשים ואף המשתייכת לסגל השחקניות של נבחרת ישראל בכדורסל פוסט מרגש שמיועד אך ורק למדינה בה היא נולדה .

חנון כתבה בפוסט -“אני מפוחדת, אני חסרת מילים ואני יוצאת מדעתי. מעולם לא היה אכפת לי מפוליטיקה או התערבתי בה, אבל הפעם אני לא יכולה לשתוק ולהמשיך להתנהג כאילו העולם מנהל בצורה נורמלית. אני מאבדת כל אמון באנושות. מה שקרה בלבנון פשוט נוראי. האנשים שמתו באסון הזה היו חפים מפשע”.

“הקורונה לא תהיה הבעיה שלהם יותר. הם חיים ללא חשמל, הרעב מתפשט שם, הם סובלים בגלל הממשלה שמתפרקת. יש שם בן אדם אחד שיכול לשלוט בכל המדינה. אני פוחדת מהמשך הקיום האנושי. עד מתי נאפשר לאנשים לצבור כוח כזה? מספיק”.

“אני בחורה לבנונית שנולדה בלבנון וחיה בישראל. אל תתבלבלו ותחשבו שישראל אחראית לזה, למרות שהיה יותר קל לעכל את זה אם זה היה נכון. יש מי שאחראי על זה, צריך להאשים אותם ואת המדינות האחרות שלא אכפת להן מספיק בשביל לעצור את המצב הזה. אנחנו צריכים תמיכה, אהבה ואכפתיות. מתפללת עבור לבנון”.

צילום - פרטי