כותרת
> C;
1/1
בריאות

שמח ומבדח במרכז הרפואי לגליל

נהריה בריאותפורסם: 27.03.19 , 20:03ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כמדי שנה התקיימו במרכז הרפואי לגליל, במהלך חג פורים, עשרות ביקורים של אנשים פרטיים ונציגי מוסדות וארגונים שונים, שהגיעו בימי החג כדי לשמח את המאושפזים ולחלק להם משלוחי מנות. בין השאר הגיע למרכז הרפואי מיכאל (מישל) אלוש, המשמש מנהל מדור, מרכזי מסירה והתקשרויות - אזור מפרץ בדואר ישראל, שחילק מארזי שי לילדים המאושפזים, ואשר מקפיד מזה שנים לבקר במרכז הרפואי מדי שנה. לביקור התלוו סגן המנהלת האדמניסטרטיבית, עירן חייט, ואחראי הסברה ודוברות, גל זייד, שהודו לו על התרומה של דואר ישראל.

כמו כן הגיעו למרכז הרפואי תלמידים מבתי ספר שונים ברחבי הגליל המערבי, ובהם ביה"ס ויצמן בנהריה, ביה"ס אמירים בכפר ורדים וביה"ס שורו בעכו. קבוצה נוספת שהגיעה הינה מעגל "נשים 27" (מעגל נשים נהריה וגליל מערבי), שחילקו משלוחי מנות לילדים המאושפזים ואף איפרו אותם. למרכז הרפואי הגיעה במהלך החג גם משלחת של בלשי יג"ל (יחידת גבול לבנון) של משטרת ישראל, שחילקו אף הם משלוחי מנות לילדים.

מי שריגש במיוחד את צוות העובדים ואת המטופלים היה אמן ה"איירבראש" טל בר-אל, שקישט יחד עם בנו כיסאות גלגלים של ילדים מאושפזים. אחות אחראית כירורגיית ילדים, סמדר אוקמפו, הודתה בחום לבר-אל על תרומתו האמנותית.

מנהל המרכז הרפואי, ד"ר מסעד ברהום: "אני מודה לכל המבקרות והמבקרים הרבים שהציפו את המרכז הרפואי בשלל מחוות ומתנות, שימחו את המאושפזים והעלו חיוך על שפתותיהם ועל שפתיהם של בני משפחותיהם".

צילום: רוני אלברט

צילום: רוני אלברט

צילום: רוני אלברט