כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

תהליך עיצוב מטבחים

נהריה סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 31.12.23 , 09:18ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עם השנים יותר ויותר משפחות וזוגות צעירים בוחרים להשקיע את מיטב כספם בשיפוץ המטבח. ככל שהשנים חולפות, המטבח יוצא ממחבואו מאחורי דלתות הסלון או חדר האורחים והופך להיות אחד החדרים המרכזיים ביותר בבית, אם לא החדר המרכזי ביותר.

עיצוב מטבחים הינו הדרך הטובה ביותר להעניק לבית שלנו את האיכויות הייחודיות שלו ואת המראה ההופך אותו ליוצא דופן מכל בית אחר. עיצוב המטבח מצריך מחויבות אישית שלנו לעצמנו, לטעם האישי שלנו ולהגשמת החלומות שלנו.

הודות לטכנולוגיות שונות ופיתוחים מגוונים, כיום יכולים רבים ליהנות ממטבח מרשים בהשקעה חד פעמית ובאמצעות שימוש בדמיון ובחזון האישי שלכם. הבחירה במטבח איכותי, מעוצב ומותאם לצרכים הייחודיים שלכם בדיוק לא רק שמעלה את ערך הבית ואת חוויית הבישול בבית, אלא לא פחות מכך, בחירה כזו הינה אפשרות של יצירת החיים שלכם מחדש:

אתם יכולים לבחור מטבח שבמרכזו אי מעוצב, תוכלו ליצור מטבח חיצוני לבית או מטבח הנמשך מתוך הבית החוצה ויוצא אל החצר. בין אם תבחרו במטבח מעוצב בסגנון פוסט מודרני, מינימליסטי, נקי, מסורתי או כל עיצוב אחר, תגלו כי למעשה, תהליך עיצוב המטבח יכול להיות מהנה מאד:

בתהליך איטי והדרגתי תוכלו לעצב יחד עם מעצב המטבח שלכם, בדיוק את הארונות שאתם רואים בעיני רוחכם, בדיוק את המרחק בין השולחן ובין הכיסאות, את האופן בו המטבח משתלב בחדרי הבית האחרים, את הגישה מהכיריים לכיור ומן הכיור לשולחן האוכל, את הצבעים והגוונים, את הסגנון הכללי ועד לאופן בו תוגש ארוחת ערב.

באמצעות רצף של בחירות יסודיות תוכלו ליצור לעצמכם את מטבח חלומותיכם בעיצוב אישי: משמעות הדבר היא כי לא תמצאו מטבח כזה בשום מקום אחר בעולם, כך שאתם עצמכם תרגישו גאווה והנאה בכל פעם שתיכנסו הביתה.

את המטבח שלכם תוכלו לעצב על פי ראות עיניכם כך שתוכלו לשלב בו את כל מכשירי החשמל שאתם שואפים לשלב בו, ולא פחות חשוב – תוך שימוש בחומרי הגלם המתאימים לשאר עיצוב הבית ולחזון הפרטי שלכם.

הבחירה בפריטים הנכונים לבית שלכם יכולה להיות הסיפתח לאורח חיים הרבה יותר בריא ונכון לכם, וכזה המאפשר לכם לחוות את ארוחות הערב שלכם בהנאה ועונג – הודות לנוחות מקסימלית ויכולת לעבוד בכל פינה של המטבח בדיוק כמו שנוח לכם.

בעוד שרוב החברות מייצרות מטבחים על פי סטטוס מסוים, תקן מסוים והגדרות שנקבעו מראש, מטבחים מעוצבים לפי טעם הקהל ובהזמנה אישית הופכים את חוויית עיצוב המטבח למשהו שלא היה קיים בשום מקום קודם לכן ומאפשרים לבעלי המטבח לחוות הנאה בכל אחד מהרגעים: החל מהחלום הראשוני על מטבח מעוצב ועד לבישול הראשון וארוחת הערב הראשונה בבית. הודות לאלו, הבשלנים ואוהבי החיים הטובים יגלו כי קיימים חיים עשירים מעבר לסלון.