כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

תזמורת נהריה אירחה את תזמורת צה"ל בהיכל התרבות נהריה

נהריה תרבות ופנאיפורסם: 22.03.22 , 15:08ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בהפקה חגיגית ומרשימה, התארחה תזמורת צה"ל בהיכל התרבות נהריה.

מנצח, סרן רום שמיר, תזמורת צה"ל ניגנה לצד התזמורת העירונית של נהריה.

שיתוף הפעולה בין שתי התזמורות הינו תוצר של יחסי גומלין לאורך שנים רבות, בהן רבים וטובים מבוגרי התזמורת הייצוגית של התזמורת בניצוחו של ראובן מלאך, ממלאים את שורות תזמורת צה"ל בשרות צבאי מוזיקלי, מרתק וייחודי.

פרץ צחוק גדול נשמע באולם כשראובן מלאך נכנס לבמה באווירה פורימית כשהוא לבוש במדי קצין צה"ל ונושא על כתפיו דרגות אלוף משנה (שקיבל בהשאלה ממי שלו הן שייכות, לא פחות מראש העיר – רונן מרלי).

כיבדו את האירוע בנוכחותם: רונן מרלי-ראש עיריית נהריה, סא"ל עודד נהרי-ראש מדור טקסים בצה"ל, ליאור הרשמן-מנהל המרכזים הקהילתיים בנהריה, קרן אטיאס-יועצת מעמד האישה ברשות, חגי עינב-דובר עיריית נהריה, הורים, תלמידים ואחרים.

רונן מרלי, ראש העיר שיבח מעל הבמה את העשייה החינוכית והמוסיקלית של צוות התזמורת והעומד בראשה ד"ר ראובן מלאך, ואמר "התזמורת העירונית בנהריה היא נפלאה והילדים שהם חלק מהתזמורת מקבלים לא רק את המוסיקה, אלא אף ערכים ומשמעת, יש לתזמורת הרבה ערך מוסף.

אנו מקווים שעד הקיץ התזמורת העירונית תהיה לקונסרבטוריון מוכר על ידי משרד החינוך והעיר נהריה תוכל ליהנות מנגנים מופלאים".

סא"ל עודד נהרי שהוזכר מעלה, הינו נהרייני במקורו ובנה של הגב' אביבה אדלר נהרי שהנה הילדה השלישית שנולדה בשעתו במושבה נהריה.

יודעי דבר יודעים לספר כי התזמורת הוזמנה בקיץ הקרוב לסבב הופעות במדינת בוואריה גרמניה והנגנים הצעירים כבר מצחצחים את כלי הנגינה.


תזמורת נהריה נגנה וליוותה את הזמר גיא ממן (להקת שלווה) בשני שירים והקהל נהנה עד מאוד משירתו האיכותית של גיא.

הקהל הרב אשר גדש את האולם, נהנה משתי התזמורות שהפליאו בנגינתן ביחד ולחוד בתוכנית מגוונת ועשירה.

צילום RITVO PHOTOGRAPHY