כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

תחרות "עוגת הגבינה של הצפון" בקניון נהריה

נהריה תרבות ופנאיפורסם: 28.05.19 , 11:38ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בשנה השלישית ברציפות:

תחרות עוגת הגבינה של הצפון חוזרת לקניון נהריה

כמיטב המסורת, עם בוא חג השבועות, התחרות הכי טעימה באזור חוזרת לקניון נהריה: "תחרות עוגת הגבינה של הצפון".

בזכות הביקוש הגובר זוהי תהיה השנה השלישית ברציפות של התחרות, בה משתתפים מיטב הכישרונות הצפוניים שמפליאים בהכנת מטעמים מפתיעים ועוגות גבינה חלומיות שמתחרות על התואר הנכסף. השנה, התחרות תתקיים ביום שישי ה-7.6.19 בשעה 11:00 במסגרת יריד חגיגי לרגל שבועות, בהפקת טלטול הפקות.

השופט הראשי בתחרות הינו תומר סוויסה, הקונדיטור והבעלים בשותפות עם שחף אברהם של "תושה בייקרי" הבוטיקית והאיכותית שסחפה את כל האזור להצביע ברגליים.

סוויסה, בוגר בית הספר לקונדיטוריה של "אסטלה", מספר כי "אני שמח לקבל הזמנה חוזרת לשפוט בתחרות עוגת הגבינה של הצפון ולהכיר פנים אל פנים את האנשים המוכשרים המקומיים, שתמיד מספקים את הסחורה הכי מיוחדת וטעימה, אין ספק שכל שנה האתגר הולך ונהיה קשה יותר ויותר. אין כמו לחזור לקניון נהריה, קניון הבית בו בילינו כבר בילדותינו".

ניתן להשתתף בתחרות ולהציע עוגה לטעימה בתחרות בחינם, יש לעשות זאת בפנייה למשרדי הנהלת קניון נהריה. את העוגות יש להביא לקומת הכניסה בקניון נהריה עד 10:30.

התחרות נושאת פרסים: הפרס למקום הראשון הוא שובר בסך 800 ₪, שובר על סך 400 ₪ למקום השני. כמו כן, כל המשתתפים בתחרות יקבלו שי מטעם הנהלת קניון נהריה.

כתובת: קניון נהריה, רחוב האירית 2, נהריה.

תומר סוויסה הקונדיטור של תושה בייקרי בתחרות עוגת הגבינה של הצפון, קרדיט צילום: אבנר גדיש

 

תומר סוויסה הקונדיטור של תושה בייקרי בתחרות עוגת הגבינה של הצפון, קרדיט צילום: דורית ריטבו