כותרת
> C;
1/1
ספורט

תיקו לבית"ר נהריה במשחק הבכורה של הליגה

נהריה ספורטפורסם: 08.09.19 , 09:06ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ביום שישי האחרון יצא לדרך עונת המשחקים בליגות הנמוכות 2019-2020 ובית"ר נהריה סיימה את משחקה הראשון בליגה בתוצאה 0-0 מול קבוצת מג'ד אל כרום.

בית"ר נהריה (ליגה ב')

קבוצת הכדורגל של בית"ר נהריה החלה את דרכה ביום שישי האחרון לעונת 2019-2020 עם מאמן חדש על הקווים בדמותו של המאמן ג'קי שריקי שהמטרה של הבית"רים היא לעבור עונה שקטה ורגועה בלי מאבקי תחתית, מה שיבוא מעבר- יתקבל בברכה!

במשחק הפתיחה של העונה, מול קבוצת מג'ד אל כרום, כאמור סיימה נהריה את המשחק בתוצאה 0-0 במשחק החוץ.

בנהריה יצאו מעודדים מהתוצאה אך יחד עם זאת, מעט מאוכזבים כי נהריה הגיעה ל-2 מצבי הבקעה מצוינים ליד השער אך אלילת המזל לא הייתה הפעם לצידה של בית"ר נהריה ובסיום נפרדו הקבוצות בתוצאה 0-0, נטולת שערים.

ג'קי שריקי, מאמן נהריה אמר בתום המשחק:

"למשחק הראשון אני די שבע רצון ממה שראיתי על המגרש. השחקנים הראו המון מחויבות ורצון וזה שימח אותי מאוד. שיחקנו מול קבוצה קשוחה ולא פשוטה במשחק חוץ ואני שמח שהצלחנו לאגור נקודה ראשונה לטבלת הליגה.

בהמשך זה ייתן הרבה ביטחון לשחקנים הצעירים שיש לי בקבוצה".

בנושא אחר, נועם בראון שחתם בקבוצה לפני תחילת העונה והיה אמור להיות בורג מרכזי במערך של המאמן ג'קי שריקי הודיע על עזיבתו מן הקבוצה, השחקן חתם בקבוצת עירוני נשר שגם משחקת בליגה ב' אך לא בליגה של בית"ר נהריה.

ביום שלישי הקרוב 10.9 תשחק בית"ר נהריה בשעה 15:00 משחק במסגרת גביע המדינה בה נהריה תארח למשחק שוב את קבוצת מג'ד לא כרום בה הקבוצה שתפסיד במשחק תודח ממשחקי גביע המדינה.

ביום שישי 13.9 תשחק בית"ר נהריה את משחקה השני בליגה שהקבוצה תארח למשחק בית את קבוצת צעירי כפר כנא.

בתמונה - מנהל הקבוצה אבי כץ, המאמן ג'קי שריקי ויו"ר המועדון ניסים אלפסי

צילום - בית"ר נהריה