כותרת
> C;
1/1
טיפוח ויופי

תמיד קלאסיים- עגילי חישוק זהב

נהריה טיפוח ויופיפורסם: 09.02.22 , 08:04ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

לכל אישה, גם לכאלה המחזיקים בקופסת תכשיטים שלא תבייש חנות בבורסה ליהלומים, קיימים זוג עגילים מועדפים, הם אותם עגילים אתם היא ישנה, מתקלחת, יוצאת עם חברות ולמעשה מהווים את עגילי הבסיס שלה. ייתכנו כמובן עגילים נוספים בקופסא המרשימה, ממגוון סגנונות עיצוב ובהתאמה לאירועים שונים, ובשילוב עם תכשיטים נוספים, אולם תמיד תתבצע חזרה אל עגילי הבסיס.

עגילי הבסיס הפופולריים ביותר הם עגילי חישוק מזהב, לרוב קטנים למדי, המספקים הן נוחות על האוזן בכל סיטואציה, והן מראה עיצובי מושלם, המותאם לכל סגנון, לבוש ואירוע.

למה זהב?

עגילים מזהב אינם רק הצהרה אופנתית או עיצובית, למרות המראה היוקרתי הטמון בהם. בשונה מתכשיטים אחרים היושבים על אזורים שונים בגוף (שרשראות המונחות על הצוואר, טבעות המקיפות את האצבע או צמידים המעטרים את פרק היד), עגילים מוחדרים אל תוך העור, ועוברים דרך תנוך האוזן. עגילים ממתכות באיכות ירודה יביאו להתפתחות של דלקות וזיהומים, ייאלצו את הסרת העגילים ואף סתימה של החורים ועשויים לגרום לנזקים משמעותיים.

עגילי חישוק מזהב הם עגילים המתבססים על המתכת האיכותית ביותר בטבע, אשר מתמזגת בקלות בגוף ואינה גורמת לתופעות לוואי, לזיהומים או לתגובות אחרות.

עגילי החישוק הם ברובם קטנים וקלי משקל, מה שמאפשר תפקוד רגיל ונורמטיבי בכל סיטואציה, ללא מפריע (למעט אמהות לתינוקות- איכות הזהב אינה מונעת מתינוקות לנסות לתלוש את הזהב המנצנץ מולם).

עגילי חישוק מזהב- נקי או משובץ?

רבות מתלבטות בבחירת עגילי חישוק מזהב, האם לבחור בחישוקי מתכת נקיים וחלקים או לחילופים בעגילי חישוק משובצים באבנים, יהלומים, או לחילופין בהטבעה ייחודית של תצורה, דוגמא או עבודת צורפות מקורית אחרת. התשובה טמונה כמובן בהעדפה האישית, אולם מטבע הדברים כאשר מדובר בעגילי בסיס לרוב העדיפות היא למרה החלק והנקי. שיבוץ יהלומים משדרג פי עשרת מונה את המראה מחד גיסא, ומספק מראה יוקרתי ומושקע. מאידך גיסא, אין מדובר בנראה היום יומי הקליל אליו יתאימו יותר עגילי חישוק מזהב זהוב ואיכותי- חלקים לחלוטין.

עגילי כסף או זהב לבן?

ישנן נשים שמעדיפות את הצבע הכסוף, השקט על פני הזהב הצהוב והדומיננטי. יחד עם זאת, הן במראה והן באיכות, מתכת הכסף מגלה נחיתות אל מול הזהב היוקרתי. לשם כך ניתן למצוא את הזהב הלבן. הזהב הלבן הוא בבסיסו זהב צהוב אשר מהול במתכות נוספות בניהן כסף או ניקל ובציפוי רודיום. התכשיט שומר על יחס גבוה של זהב טהור (בהתאם לאיכות התכשיט הנמדדת על פי קרט זהב), ומעניק את המראה המעודן יותר בו בוחרות נשים רבות. האיכות של העגילים מזהב לבן נשמרת גם בנוגע להתמזגות טבעית שלהן באוזן ולהימנעות מזיהומים ומדלקות.

חישוקים גדולים

ניתן כמובן למצוא גם עגילי חישוק גדולים ודומיננטיים יותר מזהב, אשר מעניקים מקרה מושקע, ססגוני ויוקרתי. סגנון זה של עגילים מתאים ללוק של אירוע ולאירועים מחייבים, אולם באופנה כמו באופנה אין חוקים, וניתן לראות גם נשים שבוחרות בעגילי חישוק מוזהבים בגודל של גלגל ענק- דווקא לחיי היום יום, למקום העבודה ולאירועים שאינם מחייבים.

קרדיט: Pixabay