כותרת
> C;
1/1
נהריה

5 יתרונות בקניית שעונים באינטרנט

נהריה נהריהפורסם: 21.09.20 , 19:50ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אם נדמה לכם ששעוני יד הם עניין שחלף מן העולם, חשבו שנית. אתם אמנם יכולים לשלוף את הסמארטפון מהכיס כדי להתעדכן בשעה, אבל אין ספק שאותה הפעולה תיראה הרבה יותר אלגנטית עם שעון היד. בנוסף, מדובר בפריט אופנתי לכל דבר. הנה 5 יתרונות בקניית שעונים באינטרנט, במקום בחנות הקרובה לביתכם:

אנחנו נמצאים בעולם של שפע ולכן נהנים גם משפע עצום של שעונים. הדגמים רבים וגם טווחי המחירים, ההתאמה היא לכל פרק כף יד וכדי לפרט על האפשרויות השונות שכל שעון מציע נזדקק למאמר נפרד. אבל קיימים 5 הבדלים המהווים יתרון משמעותי בין רכישה מחנות פיזית לבין רכישה בחנות כמו עדן שעונים – קניית שעונים באינטרנט:

יתרון מספר אחת: אפשר לבצע בקרת איכות

בכניסה לכל חנות פיזית, המוכר בוודאי יציג לכם מספר שעונים, כולם נראים מעולה ולכולם תעודת אחריות. אלא שאין לכם יכולת לדעת מי כבר רכש את השעון ומרוצה ממנו, כל עוד לא תחפשו זאת באינטרנט. כשאתם רוכשים מאתר או חנות שיש להם דירוגים או חוות דעת, אתם משתמשים בחכמת ההמונים כדי לבסס את הקנייה ולהבין האם השעון הזה מומלץ, או שמדובר במוצר שנוטה לבעיות בשלב מוקדם מאוד. בנוסף, אין כמו לקבל חוות דעת על המוכר, השירות והמחירים עצמם.

יתרון מספר שתיים: נשארים במזגן

כמובן שכוחם של מוצרים בחנויות האינטרנטיות טמון בעובדה שאין צורך לצאת החוצה לשום מקום, אבל במציאות של שנת 2020 ההימנעות מהגעה לחנות הפיזית הופכת לצורך אמיתי, שלא לומר, הישרדותי. משבר הקורונה הביא לכך שרבים נמנעים מלחפש מוצרים ומתנות דרך חנויות שיש בהן מגע אנושי והם מעדיפים לרכוש וירטואלית, ללא חשש מהידבקויות. באופן הזה, נמנע מכם החשש הכבד מהידבקות או הימצאות ליד חולה מאומת, על אחת כמה וכמה כאשר מתבצעות נגיעות במוצרי החנות מצד מוכרים ולקוחות.

יתרון מספר שלוש: שירות מצוין

ברכישת שעונים באינטרנט, תקבלו תעודת אחריות ככל רכישה בחנות שעונים רגילה. גם אם השעון שנשלח אליכם הגיע באופן לא תקין, גם אם גיליתם שאתם מעוניינים להחליף – באפשרותכם לעשות זאת ללא קושי ומבלי לצאת מהבית. כאשר מדיניות המשלוחים וההחלפות כתובה באתר בבירור, נמנעות מחלוקות רבות, שעלולות ליצור אי נעימות.

יתרון מספר ארבע: המבחר

בכל חנות פיזית שמתנהלת מול ספקים מוגדרים, קיים מטבע הדברים גם מלאי מוגבל. ברכישה דרך הרשת תוכלו לבחור שעון יד מתוך מלאי בלתי מוגבל, כך שהסיכוי למצוא את השעון הטוב ביותר מבחינת איכות, מראה ומחיר גובר משמעותית.

יתרון מספר חמש: מתעדכנים בטרנדים החמים

שעונים הם אופנה. דרך הרשת תוכלו להתעדכן אונליין בכל הדגמים והפונקציות החדישים ביותר, כולל אלו שטרם נחתו בארץ. תוכלו לדעת במדויק האם השעונים שאתם צופים בהם נמצאים במלאי הרשמי של החנות ואם יש דגם מסוים שאתם רוצים, תוכלו לבדוק לגביו את מלוא המידע.